Loading...
Bekleyin...


Abdullatif Şener'den Çirkin Provokasyon!


CHP'li Abdullatif Şener'in Konya'da AK Parti'nin güçlü olduğu yerlere gidip Cumhurbaşkanı Erdoğan üzerinden vatandaşı tahrik etmeye çalıştığı ortaya çıktı.

Abdullatif Şener'den Çirkin Provokasyon!
Bu içerik 235 kez okundu.
Loading...

AK Parti Seçim İşlerinden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Ahmet Sorgun gündeme ilişkin çarpıcı açıklamalarda bulundu. 

Konya'da görüştüğümüz Sorgun, CHP'nin Konya adayı Abdullatif Şener'in AK Parti'nin güçlü olduğu bölgelere gidip Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında ağır ifadeler kullanarak vatandaşı tahrik etmeye çalıştığını söyledi. 

SEÇİM ÇALIŞMALARI

Seçim çalışmalarımız hem Konya'da hem Genel Merkez'de gayet düzenli ve disiplinli olarak devam ediyor. Biz seçimden seçime çalışan bir parti değiliz. Siyaset bisiklete binmek gibidir durursan düşersin, onun için sürekli pedal çevirmen gerekiyor. Bizim kapılarımız seçimden seçime açılmaz. Çalışmalar gayet güzel, saha her gün daha da toparlanıyor. Ramazan ayrı bir güzellik getirdi. Ramazan bereketiyle geldi. Çalışmalar sahura kadar sürüyor. 

Sayın Cumhurbaşkanımızın mitingi öncesi malum ramazan günü, sıcak, tarım zamanı acaba halk mitinge iştirak ederler mi diye telaşlanmıştık. Ama yüzbinler meydana aktı. 

KONYA'YA MÜJDE

Millet Bahçesi: Geçen hafta ilk kepçe vuruldu. Yıkım başladı, inşallah 100 bin metrekarelik şehrin en merkezi yerinde, halkımızın istifade edeceği millet bahçesini faaliyete geçireceğiz.

Mavi Tünel: Konya'ya 120 kilometre uzaktan, havza dışından tünellerle, devasa çelik borularla Konya'nın 50 yıllık içme suyu ihtiyacını karşılayacak olan su musluklardan akacak... (Bayram itibariyle başladı) İnşallah Konyalı yer altı suyunu değil, Torosların sertliği çok düşük olan menba suyunu içecek...

2. Millet Bahçesi: Konya deyimiyle ağır bakım denilen 700 bin metrekarelik bir alan halkın hizmetine bir mesire alanı olarak geçmiş olacak.

Teknik üniversite: FETÖ'den dolayı kapatılan özel üniversitesinin yerine Konya Teknik Üniversitesi kuruldu. Üniversiteye organize sanayinin bitişiğinde 700 bin metrekarelik bir alan tahsis edildi. 

SON ANKETLER

Elimizde birçok anket var. Hem Konya hem Türkiye ile ilgili anketler var. Şu anda sürekli trend yükseliyor. Konya'da AK Parti'ye destek yüzde 75'in altında olmayacak. Konya milli ve yerli duruşun sembol şehridir. En üst çıtayı yakalamak için gayretlerimiz sürüyor. 

35 İLDE OPERASYON VAR

(Oyumu Cumhurbaşkanına vereceğim ama parlamento da AK Parti'ye vermeyeceğim iddiası)  Bunun yerli bir proje olduğunu düşünmüyorum. Ben AK Parti seçim işleri başkanıyım, bütün illerden bilgiler geliyor bize, İşte efendim filan aday olursa oyumu Cumhurbaşkanımıza vereceğim ama AK Parti'ye değil de başka bir partiye vereceğim...Doğuda başka birini batıda başka birini söylüyor.

En az 35 ilde böyle bir projenin olduğunu biliyorum.  Her ilde tanınır, bilinir bir kişi seçiliyor ve onun üzerinden bir operasyon yapılmak isteniyor. Bunun asıl amacı Sayın Cumhurbaşkanımız seviyor görüntüsü altında, yol yürüdüğü insanları etrafından çekip etrafını boşaltma projesidir. 

MECLİS ÇOĞUNLUĞUNUN SAĞLANAMAMASI

'Güçlü Türkiye'nin iki ayağından birisi güçlü bir yönetim, diğeri ise güçlü bir meclis. Eğer Cumhurbaşkanının elini kolunu bağlayan bir meclis olursa, ona iş gördürmek istemeyen bir meclis olursa bu 'Güçlü Türkiye'yi zayıflatmak anlamı taşır. Bu konuda vatandaşlarımızın çok dikkatli olmasını istirham ediyorum. Ayaklardan bir tanesi eksik kalmamalı, hem Cumhurbaşkanımızı hem de AK Parti'yi başkalarına muhtaç edecek bir tablonun ortaya çıkmasını asla arzu etmeyiz.

VEKİL LİSTELERİ NASIL HAZIRLANDI?

7 bin 343 aday adayı vardı. Bu Türkiye açısından bir rekor. Elbette herkes kendisinin 600 kişilik listeye girmesini arzu eder. Küçük partilerde bile istifalar, küskünlükler olurken AK Parti'de böyle bir şey olmadı. 

ABDULLATİF ŞENER'DEN PROVOKASYON

CHP adayı Abdullatif Şener, AK Parti'nin en güçlü olduğu yerlere gidip Cumhurbaşkanımıza sataşarak vatandaşı tahrik ediyor. Kendilerine bir provokasyon ortamı üzerinden mağduriyet pozisyonu doğurmaya çalışıyorlar. Ama benim hemşehrilerim "İnce ayarı" gayet iyi veriyor. Birilerinin adı İnce, Konyalının kendisi İnce...Hem o provokasyona gelmiyor, hem de hiç yüz vermiyor. Konyalı Abdullatif Şener'e ne diye oy versin? CHP'li hemşehrilerimiz de buna tepki gösterdi. 

MUHARREM İNCE'YE TEPKİ

Eskiden yalancının mumu yatsıya kadar sürerdi. O zaman hayat biraz daha yavaş yavaş seyrediyordu. Şimdi hayat çok hızlı seyrediyor. Bir taraftan daha bir TV programında, miting meydanında yalan söylerken öbür taraftan biri programa bağlanıp yalanını yüzüne vuruyor. Kılıçdaroğlu başka Muharrem İnce başka bir şey söylüyor. Bu arada kim kalın kim ince belli değil zaten...Bunlar yalan söylemeyi meslek edinmişler, yüzleri de kızarmıyor. 

SEÇİM KOORDİNASYONU

Eğitimler devam ediyor. Biz AK Parti olarak sandığın bekçisiyiz. Bu sadece kendi oylarımız açısından değil, bizim hiçbir partinin oyunda gözümüz yoktur. Ama hiç bir kimsenin de bizim bir tane oyumuza göz dikmesine asla müsaade edemeyiz. 

100 KİŞİLİK EKİP

Yıllardır seçim sonuçlarını en hızlı ve en doğru alan parti AK Parti'dir. Seçim akşamı 100 tane bilgisayar ve 100 gencimiz genel merkezdeki fuaye alanında Seçim Sonuç Alım Sistemi'miz (SAS) faaliyet gösterecek. En sağlıklı sonuçları en seri şekilde biz alacağız.

 

Uğur Kurban - Haber7

Bu Habere Tepki Ver

Etiketler:  #Abdullatif Şener #CHP #Konya #AK Parti #Cumhurbaşkanı Erdoğan

Loading...
Sende Yorumla...

loading...

POPULER ETiKETLER

On numara
Super Loto
Hava Durumu
iste Benim Stilim All Star
Secim sonuclari
O Ses Turkiye
cilek Kokusu dizisi
Paramparca dizisi
Kiralik Ask dizisi
Dirilis Ertugrul
O Hayat Benim dizisi
Acil Ask Araniyor dizisi
Gullerin Savasi dizisi
Kurtlar Vadisi dizisi
Poyraz Karayel dizisi
iliski Durumu Karisik dizisi
Gunesin Kizlari dizisi
Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz
TuMu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ünlü Şarkıcı Sahnede Hayatını Kaybetti!
Ünlü Şarkıcı Sahnede Hayatını Kaybetti!
Şarkıcı Devran Çağlar toprağa verildi
Şarkıcı Devran Çağlar toprağa verildi
İran'da Karar Açıklandı! Yasak Devam Edecek...
İran'da Karar Açıklandı! Yasak Devam Edecek...