Loading...
Bekleyin...


Yol Tutması Tarih Oluyor!


Citroën, SEETROËN adını verdiği gözlük ile yol tutması problemini ortadan kaldırarak konfor alanında yeni bir çözüm daha sunuyor.

Yol Tutması Tarih Oluyor!
Bu içerik 270 kez okundu.
Loading...

 SEETROËN gözlükleri Boarding Ring teknolojisini kullanıyor. Patentli bu teknoloji sayesinde yol tutması problemi %95 oranında ortadan kalkıyor.

• Gözlüğü çevreleyen sıvılar hem ön tarafta hem de yan taraflarda yer alıyor. Bu sıvılar sayesinde ufuk çizgisi yeniden yaratılıyor ve bulantı probleminin önüne geçiliyor.

 

• SEETROËN gözlüklerinin tasarımı için Citroën, Paris’te yer alan kolektif bir tasarım stüdyosu olan 5.5 ile çalıştı. Gözlük, Citroën’in konfor felsefesine uygun olması için yüksek teknolojili yumuşak dokunuşlu beyaz plastik malzemeden üretildi.

SEETROËN tam olarak nasıl çalışıyor?

• Kullanıcılar yol tutma belirtisini hisseder hissetmez gözlükleri takmalı.

• Kullanıma başladıktan 10 - 12 dakika sonra SEETROËN zihnin iç kulak tarafından algılanan hareketle yeniden senkronize olmasını sağlıyor. Bu sayede gözlüğü takanlar bir akıllı telefon veya kitap gibi sabit bir nesneyle ilgilenebiliyorlar.

• Belirtiler ortadan kalktıktan sonra kullanıcılar gözlüklerini çıkarabilirler.
Camsız olarak tasarlanan SEETROËN tüm aile tarafından rahatlıkla kullanılabiliyor. Ayrıca numaralı gözlük kullananlar için de kullanıma uygun.

Bu Habere Tepki VerEtiketler:  SEETROËN Boarding Ring SEETROËN gözlükleri SEETROËN Gözlükleri Satın Al SEETROËN gözlükleri 105 TL

Loading...
Sende Yorumla...
loading...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
En yüksek radyasyon seviyesine sahip akıllı telefonlar açıklandı
En yüksek radyasyon seviyesine sahip akıllı telefonlar açıklandı
İngilizler yazdı: İstanbul'da gizli deprem! Ruhumuz bile duymamış
İngilizler yazdı: İstanbul'da gizli deprem! Ruhumuz bile duymamış