Bekleyin...


G.Saray 2 oyuncuya fazladan 4 milyon TL ödemiş!


Mali konularda titiz davranan Galatasaray Kulübü yönetimi, futbolcular ile imzalanan sözleşmelerde önemli bir ayrıntıyı fark etti. İki oyuncuya önceki dönemlerde fazladan para ödenmiş.

G.Saray 2 oyuncuya fazladan 4 milyon TL ödemiş!
Bu içerik 138 kez okundu.
Loading...

Galatasaray'ın, Tarık Çamdal'a belirtilen tarihteki kura değil güncel kura göre ödeme yaptığı ortaya çıktı. Yapılan incelemenin ardından Tarık'a tam 200 bin Euro fazla para ödendiği belirlendi. Tarık da, Galatasaray Kulübü'nün sunduğu bu detayları kabul etti. Ve geçen yıl tahakkuk eden ücretinde 200 bin Euro indirime gitti.

YASİN ÖZTEKİN, TARIK ÇAMDAL'IN ÇOK ÜZERİNDE

 

Bir başka fazla para ödenen oyuncunun ise Yasin Öztekin olduğu ortaya çıktı. Yasin'e fazladan ödenen ücretin ise Tarık'ın çok üzerinde olduğu belirtildi. Ağustos 2014'te Galatasaray ile sözleşme imzalayan Yasin'e de ödenecek ücretin imzaladığı tarihteki kura göre sabitlenip TL üzerinden yapılması için özel madde konuldu.

500 BİN EURO FAZLA ÖDEME!

Ancak Galatasaray'ın 500 bin Euro fazla ödeme yaptığı anlaşıldı. Bu para da sözleşmesi biten Yasin'in kulüpten alacaklarından düşülecek. İki futbolcu için kesilecek rakam yaklaşık 4 Milyon TL'yi buluyor. (Hürriyet)

Bu Habere Tepki VerEtiketler:  Galatasaray Tarık Çamdal Yasin Öztekin

Loading...
Sende Yorumla...
loading...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Dünya devlerinden Suudi Arabistan kararı
Dünya devlerinden Suudi Arabistan kararı
Milyonlarca çalışanın maaşına 86,25 lira ilave
Milyonlarca çalışanın maaşına 86,25 lira ilave