Loading...
Bekleyin...


Youtube’un Gece Modu Android cihazlara gelmeye başladı


Web sürümün ve IOS'un ardından Youtube'un Android sürümüne de gece modu geldi. Şu an için az sayıda kullanıcı tarafından erişilebilen özelliğin gelecek günlerde tüm cihazlara gelmesi bekleniyor.

Youtube’un Gece Modu Android cihazlara gelmeye başladı
Bu içerik 102 kez okundu.
Loading...
Geçtiğimiz Mart ayında ilk olarak web sürümüne koyu tema(gece modu) özelliğini getiren YouTube, bu güncellemenin kısa süre zarfında mobil cihazlara da geleceğini ve Android’ten önce IOS’ta kullanıma açılacağını duyurmuştu. IOS'un ardından nihayet Android’e de gece modu geldi.  

Youtube’un gece modunun Android’e geldiğine dair henüz kesin bir açıklaması yok ancak bazı Youtube kullanıcıları modun YouTube uygulamalarına otomatik olarak geldiğini söylüyor ve ekran görüntüleri paylaşıyorlar.
 

Çektiği ekran görüntülerini yükleyen reddit kullanıcısı, Google Pixel 2 kullandığını, Premium Youtube kullanıcısı olmadığını ve karanlık modun cihazında etkin olduğunu belirtse de güncellemenin hangi kriterlere göre, hangi cihazlarda kullanılabildiği henüz belli değil. 
 


Gece modunun bu hafta Android kullanıcılarına sunulmaya başlandığı ancak bu aşamalı bir dağıtım olduğundan dolayı tüm cihazlara ulaşmasının biraz zaman alacağı düşünülüyor.

Bu Habere Tepki VerEtiketler:  YouTube gece modu koyu tema Android IOS Google Pixel 2 Premium Youtube Youtube Android Gece Modu

Loading...
Sende Yorumla...
loading...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ahmet Kural'ın avukatından flaş açıklama!
Ahmet Kural'ın avukatından flaş açıklama!
Terim isyan etmişti! Kural kitabı ne diyor?
Terim isyan etmişti! Kural kitabı ne diyor?