Loading...
Bekleyin...


Çoğu KPSS'siz 80 Bin 198 Kamu Personeli Alımı Başvurusu Bugün Başladı


KPSS şartı aranmayan bir çok ilan başta olmak üzere 80.198 kamu personel alımı için bu gün başvurular başladı. İlanlara ilköğretim düzeyinden başlanmak üzere lise, önlisans ve lisans düzeyinden başvurular alınacağı açıklandı. Bu açıklamalar sonrasında ada

Çoğu KPSS'siz 80 Bin 198 Kamu Personeli Alımı Başvurusu Bugün Başladı
Bu içerik 756 kez okundu.
Loading...

Hemen hemen her gün yayınlanan ilanların ardından bu gün milyonlarca adayı yakından ilgilendiren 80 bin 198 kamu personeli alımı için başvurular başladı. Başvuruları başlayan ilanları sizler için bir araya getirdik. Adayların yapması gereken ise ilanları inceleyerek şartlarını taşıdıkları ilanlara bizzat başvuruları.

17 Eylül 2018 Tarihinde Başvurusu Başlayan Kamu Personeli Alım İlanları

KPSS 60 Puanla Türkiye Belediyeler Birliği 8 Kamu Personel Alımı. Lisans mezunu olmak şartıyla; Son başvuru tarihi itibariyle geçerliliği devam eden Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak. Başvurular 29 Eylül 2018 tarihinde sona erecek. İlan adresi.

Gazi Üniversitesi 162 Memur Alımıyapıyor. Hemşire, Sağlık Teknikeri, Diyetisyen, Fizyoterapist olarak Önlisans ve lisans mezunları başvurabilecek. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 1 Ekim 2018 kadar yapmaları gerek. İlan adresi.

TCDD Engelli ve TMY 7 Kamu Personeli Alımıyapıyor. TCDD Engelli ve TMY statüsünde 17 Eylül 2018 tarihiyle İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanlarla TCDD Karabük, Afyonkarahisar, Hatay, Erzurum, Konya ve Ankara illerinde görevlendirmek üzere en az lise mezunu 7 Kamu Personeli alacak. Başvurular başlamış olup 26 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İlan adresi.

SYDV Aydın Hatay Muğla Memur Alımı yapıyor. Lisans mezunlarının başvurabileceği ilanlara başvurular alınıyor. İlan adresi.

Dışişleri Münster 2 Kamu Personeli Alımı yapıyor. En az lise mezunları başvurabilecek. Başvurular en geç 2 Ekim 2018 Salı günü mesai bitimine kadar Münster Başkonsolosluğuna yapılacak. İlan adresi.

Okullara 80 bin Güvenlik Görevlisi ve temizlik görevlisi alımları başladı. İlköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları KPSS'siz başvurabilecek. İlan adresi.

İstanbul Sultangazi Belediyesi KPSS 55 Puanlı En Az Lise Mezunu 25 Memur Alımı yapıyor. Lise ve Lisans mezunları 9 Ekim 2018 tarihine kadar başvurabilecek. İlan adresi.

Bu Habere Tepki VerEtiketler:  KPSS İş İlanları

Loading...
Sende Yorumla...
loading...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Loris Karius, Ece Sükan uğruna tenisçi oldu!
Loris Karius, Ece Sükan uğruna tenisçi oldu!
Ersun Yanal'ın Tarihi Sınavı!
Ersun Yanal'ın Tarihi Sınavı!