Loading...
Bekleyin...


Çoğu KPSS'siz 80 Bin 198 Kamu Personeli Alımı Başvurusu Bugün Başladı


KPSS şartı aranmayan bir çok ilan başta olmak üzere 80.198 kamu personel alımı için bu gün başvurular başladı. İlanlara ilköğretim düzeyinden başlanmak üzere lise, önlisans ve lisans düzeyinden başvurular alınacağı açıklandı. Bu açıklamalar sonrasında ada

Çoğu KPSS'siz 80 Bin 198 Kamu Personeli Alımı Başvurusu Bugün Başladı
Bu içerik 828 kez okundu.
Loading...

Hemen hemen her gün yayınlanan ilanların ardından bu gün milyonlarca adayı yakından ilgilendiren 80 bin 198 kamu personeli alımı için başvurular başladı. Başvuruları başlayan ilanları sizler için bir araya getirdik. Adayların yapması gereken ise ilanları inceleyerek şartlarını taşıdıkları ilanlara bizzat başvuruları.

17 Eylül 2018 Tarihinde Başvurusu Başlayan Kamu Personeli Alım İlanları

KPSS 60 Puanla Türkiye Belediyeler Birliği 8 Kamu Personel Alımı. Lisans mezunu olmak şartıyla; Son başvuru tarihi itibariyle geçerliliği devam eden Kamu Personel Seçme Sınavından (KPSS) P3 puan türünden en az 60 puan almış olmak. Başvurular 29 Eylül 2018 tarihinde sona erecek. İlan adresi.

Gazi Üniversitesi 162 Memur Alımıyapıyor. Hemşire, Sağlık Teknikeri, Diyetisyen, Fizyoterapist olarak Önlisans ve lisans mezunları başvurabilecek. Başvuracak adaylar şahsen başvuruyu 1 Ekim 2018 kadar yapmaları gerek. İlan adresi.

TCDD Engelli ve TMY 7 Kamu Personeli Alımıyapıyor. TCDD Engelli ve TMY statüsünde 17 Eylül 2018 tarihiyle İş Kurumu tarafından yayınlanan ilanlarla TCDD Karabük, Afyonkarahisar, Hatay, Erzurum, Konya ve Ankara illerinde görevlendirmek üzere en az lise mezunu 7 Kamu Personeli alacak. Başvurular başlamış olup 26 Eylül 2018 tarihinde sona erecektir. Adaylar İş Kurumu üzerinden online veya şahsen başvuru yapacaklardır. İlan adresi.

SYDV Aydın Hatay Muğla Memur Alımı yapıyor. Lisans mezunlarının başvurabileceği ilanlara başvurular alınıyor. İlan adresi.

Dışişleri Münster 2 Kamu Personeli Alımı yapıyor. En az lise mezunları başvurabilecek. Başvurular en geç 2 Ekim 2018 Salı günü mesai bitimine kadar Münster Başkonsolosluğuna yapılacak. İlan adresi.

Okullara 80 bin Güvenlik Görevlisi ve temizlik görevlisi alımları başladı. İlköğretim, lise, önlisans ve lisans mezunları KPSS'siz başvurabilecek. İlan adresi.

İstanbul Sultangazi Belediyesi KPSS 55 Puanlı En Az Lise Mezunu 25 Memur Alımı yapıyor. Lise ve Lisans mezunları 9 Ekim 2018 tarihine kadar başvurabilecek. İlan adresi.

Bu Habere Tepki Ver

Etiketler:  #KPSS #İş İlanları

Loading...
Sende Yorumla...
Meral b.     9 ay önce Başvuru yaptım Teşekkür ederim

loading...

POPULER ETiKETLER

On numara
Super Loto
Hava Durumu
iste Benim Stilim All Star
Secim sonuclari
O Ses Turkiye
cilek Kokusu dizisi
Paramparca dizisi
Kiralik Ask dizisi
Dirilis Ertugrul
O Hayat Benim dizisi
Acil Ask Araniyor dizisi
Gullerin Savasi dizisi
Kurtlar Vadisi dizisi
Poyraz Karayel dizisi
iliski Durumu Karisik dizisi
Gunesin Kizlari dizisi
Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz
TuMu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Son zamanların en gözde şarkıcılarından Mero kimdir? Ayrıntılı hayatı!
Son zamanların en gözde şarkıcılarından Mero kimdir? Ayrıntılı hayatı!
Muhammed Mursi Kimdir?
Muhammed Mursi Kimdir?
Bursa'da 9 yaşındaki Baran'ın saçları gündem oldu
Bursa'da 9 yaşındaki Baran'ın saçları gündem oldu