Loading...
Bekleyin...


Volkan Demirel krizi işte böyle başladı


Volkan Demirel'in Çaykur Rize karşısında alınan 3-0'lık mağlubiyet sonrasında yaşananlar nedeniyle kadro dışı bırakıldığı ortaya çıktı.

Volkan Demirel krizi işte böyle başladı
Bu içerik 205 kez okundu.
Loading...

Volkan Demirel'in Çaykur Rize karşısında alınan 3-0'lık mağlubiyet sonrasında yaşananlar nedeniyle kadro dışı bırakıldığı ortaya çıktı

Maç sonrasında tribüne gönderilen iki kaptandan biri olan Volkan Demirel, taraftarın yanından ayrılıp soyunma odasına yöneldiği esnada Comolli ile gözlerden kaçan bir olay yaşanmıştı. Comolli, Volkan soyunma odasına yürürken elini tecrübeli kalecinin omzuna koymak istedi. Ancak Volkan buna tepki göstererek Comolli'nin kendisine sarılmasını engelledi. Volkan'ın ardından soyunma odasında da duruma tepki gösterdiği öğrenildi.

2- HERKES SUSTU AATİF BAŞKAN'A KARŞILIK VERDİ

Aatif'ın ilk sürtüşmesi Kayserispor maçı sonrasında Başkan Ali Koç'la oldu. Ali Koç 3-2'lik mağlubiyet sonrasında soyunma odasına indi ve tüm takıma "Neden bu durumdayız?" diye sordu. Çoğunluk sessiz kalırken Aatıf, Ali Koç'a "Takımın bütün düzeni bozuldu. Transferler aramıza yeni katıldı. Takım birbiriyle kaynaşamadı. Bu tablonun sebebi bu" dedi. Aatıf'ın özellikle Dirar'ın oynatılmaması sebebiyle de Comolli ve Cocu'ya tepki gösterdiği gelen bilgiler arasında.

3- TAKIMDAN AYRILMAYAN DİRAR'IN ÜSTÜ ÇİZİLDİ

Sezonun başlarında kadroya alınsa da Dirar'ın yıldızı kendisini göndermek istediği için Comolli ile hiç barışmadı. Ne Avrupa ne de lig maçlarında yedek kulübesinde bile yoktu. Bu halinden mutsuz olan Dirar, takımda buna benzer durum yaşayan (Soldado, Valbuena, Isla) oyunculara gözdağı vermek amacıyla kadronun dışına alındı. Üç oyuncunun Samandıra'ya kısa vadede geri dönme ihtimalinin olmadığı öğrenildi.

Bu Habere Tepki VerEtiketler:  Fenerbahçe Volkan Demirel Çaykur Rize Comolli Ali Koç Aatıf Dirar Cocu Soldado Valbuena Isla

Loading...
Sende Yorumla...
loading...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
En yüksek radyasyon seviyesine sahip akıllı telefonlar açıklandı
En yüksek radyasyon seviyesine sahip akıllı telefonlar açıklandı
İngilizler yazdı: İstanbul'da gizli deprem! Ruhumuz bile duymamış
İngilizler yazdı: İstanbul'da gizli deprem! Ruhumuz bile duymamış