Loading...
Bekleyin...
Loading...


Mehmet Ali Erbil'den kötü haber! Açıklama geldi sağlık durumu...


Geçtiğimiz günlerde evinde düşen ünlü oyuncu ve sunucu Mehmet Ali Erbil'in kaburgasında kırıklar meydana gelmiş acilen ameliyata alınmıştı. Mehmet Ali Erbil'in sağlık durumunun ciddiyetini koruduğunu söyleyen kardeşi Yeşim Erbil, önemli açıklamalarda bulundu.

Mehmet Ali Erbil'den kötü haber! Açıklama geldi sağlık durumu...


loading...


Loading...

Ünlü komedyen ve sunucu Mehmet Ali Erbil'in kardeşi ve kızı konuştu. Sezin Erbil babasının durumunun kötü olduğunu söyledi. Ardından doktoru sağlık durumunun kritik olduğunu açıkladı. Evinin banyosunda düşerek yaralanan ve hemen hastaneye kaldırılan Mehmet Ali Erbil 6 gündür yoğun bakımda tedavi altında.

KIZ KARDEŞİ AÇIKLADI! DURUMU KÖTÜ...

Erbil'in sağlık durumu hakkında kız kardeşi Prof. Dr. Yeşim Erbil bilgi verdi.
Kaçış sendromu durduğu zaman hızla iyileşmeye başlayacağını söyleyen Erbil, "Evde yaşadığı şey ciddi bir travma. 3 tane kaburgası kırılıp göğüs boşluğuna ciddi oranda kanama olmuştu. Uzun süredir de kaçış sendromu aylık aldığı serumlarla kontrol altındaydı ama böyle büyük bir travma geçirince o hastalık tetiklendi. Yoğun bakımdaki tedavisi hala devam ediyor. Kaçış sendromu durduğu zaman hızla toparlamaya başlayacaktır. Farklı bir hastalık olduğu için yanıtı 24 saat içinde de verebilir 48 saat içinde de verebilir."
Kaçış sendromu nedir? Hangi durumlarda ortaya çıkar belirtileri ve tedavisi...

"BABAMIN DURUMU KÖTÜ HERKES DUA ETSİN"
Kaburgalarının kırıldığı ve akciğer zarına zarar verdiğinden hemen ameliyata alınan ünlü şovmenin iknci ameliyatı haftaya olacaktı. Beş gündrü yoğun bakımından olan Erbil'in kızı "Babamın durumu kötü, lütfen herkes dua etsin. Düşmeye bağlı yapılacak ikinci ameliyatın şu anda çok önemi yok çünkü babamın kendi hastalığı 'kaçış' sendromu nüksetti. Doktorlar tedavisi için uğraşıyor. Biz de çaresizce bekliyoruz. Lütfen dualarınızı eksik etmeyin." şeklinde konuştu.

Bu açıklamaların ardından ünlü sunucunun doktoru sağlık durumu ile ilgili şu açıklamayı yaptı: "Bu kez diğer dönemlerden daha ağır bir durumla karşı karşıyayız."

Bu Habere Tepki Ver


Etiketler:  #Mehmet Ali Erbil

Loading...
Okuyucu Yorumları
Diğer Yorumları Gör

  Diğer Haberler
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Adobe Flash Artık Kullanılmayacak Yerine Ne Geldi
Adobe Flash Artık Kullanılmayacak Yerine Ne Geldi
DeepNude Uygulamasını Merak Edenleri Bekleyen Büyük Tehlike!
DeepNude Uygulamasını Merak Edenleri Bekleyen Büyük Tehlike!
Ahmet Nur Çebi Koronavirüsü Yendi...
Ahmet Nur Çebi Koronavirüsü Yendi...
Sistem : TurkaSoft.Com News v7.0