Loading...
Bekleyin...


Taksiciler engelli vatandaşı almadı!


4. Levent’te cadde üzerinde koltuk değneğiyle bekleyen engelli bir vatandaş, iddiaya göre “kısa mesafe” bahanesiyle taksiciler tarafından araca alınmadı. O anlar ise bir dolmuş şoförünün cep telefonu kamerasına yansıdı.

Taksiciler engelli vatandaşı almadı!
Bu içerik 228 kez okundu.
Loading...

KISA ZAMANDA GEREKEN YAPILDI

02.11.2018 günü 4. Levent Metro İstasyonu önünde 34 TEF 23 plaka sayılı aracın basına yansıyan görüntüleri ile ilgili olarak; Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipler Amirliğimizce; bahse konu 34 TEF 23 plaka sayılı aracın (Görüntülerde Renault marka olan aracın sahiplik bilgisinin İsmet Z.’ye ait olduğu, araç sürücüsünün ise Mehmet G. olduğu tespit edilmiştir.

Sürücü Mehmet G.’ye; 2918 sayılı Karayolları Trafik Kanunu’nun ; Ek-2/5 “Çalışma izninin ruhsat süresi bittiği halde belediye sınırları dahilinde yolcu taşımak” ,

34/c “Muayene sonrasında emniyetsiz raporu verilen aracın trafiğe çıkarılması” (Ruhsat sahibine)

47/d “ Trafik güvenliği ve düzeni ile ilgili olan ve yönetmelikte gösterilen diğer kural, yasak, zorunluluk ve yükümlülüklere uymamak”

60/1-f “ Taşı yolu zerinde otobüs duraklarında duraklamak “ maddelerinden araç sahibi ve sürücüye toplam 1.706 tl trafik idari para cezası uygulanmış ve sürücü belgesine 30 ceza puanı (sürücünün ceza puanı sıfır idi) eklenmiş olup, araç eksikliklerini tamamlayıncaya kadar TRAFİKTEN MEN edilmiştir.

Bu Habere Tepki VerEtiketler:  İstanbul 4. Levent Metro İstasyonu Trafik Denetleme Şube Müdürlüğü Sivil Trafik Ekipler Amirliği taksi Taksici Taksiciler engelli vatandaşı almadı

Loading...
Sende Yorumla...
loading...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Erdoğan, Müslüman ümmetin en cesur lideridir
Erdoğan, Müslüman ümmetin en cesur lideridir
Fenerbahçe Avrupa'ya veda etti!
Fenerbahçe Avrupa'ya veda etti!