Loading...
Bekleyin...
Loading...


Vatansever Ünlüler Neden Linç Ediliyor?


Devletini ve vatanını seven ünlü isimlerin yaptığı açıklamalar, bazı kesimlerin haksız yere çirkin hakaretlerine maruz kalmalarına neden olmuştu. Peki, vatanını seven ünlüler neden linç ediliyor? İşte cevabı...

Vatansever Ünlüler Neden Linç Ediliyor?


loading...


Loading...

Ünlüler camiasının tanınmış ve sevilmiş olan isimlerin verdikleri röportajlarda, vatansever ve millet aşkını dile getirdikleri için bazı kesimler tarafından haksız yere sosyal medyada ağır eleştirilere maruz kalmışlardı. Son olarak Behzat Ç. dizisininin başrol oyuncusu olan Erdal Beşikçioğlu'nun verdiği bir röportajda, ''Bu vatan için öl' deseydi de ölürdük.'' sözleri üzerine o kesimler yeniden ayaklandı. 

Ünlü oyuncuya sosyal medya üzerinden hakaret ve çirkin sözler sarf edildi. Peki bu ünlüler vatan sevgilerini göstermelerine rağmen neden linç ediliyor? İşte o ünlüler...

KUTLUĞ ATAMAN

Ünlü yönetmen, 28 Mayıs 2013 tarihinde birtakım kesimin ayaklanma gösterdiği 'Gezi parkı' olaylarına tepki gösterdiği için linç edilmişti.

ŞAHAN GÖKBAKAR

1 Mayısta sözde işçilerin haklarını savunmak için ortaya çıkan provakatörlerden birisinin devletin polisi ile çatışmasının üzerine "Polisle çatışanların pek işçiye, emekçiye benzeyen bir halleri yok gibi" dediği için linç edilmişti.

DENİZ AKKAYA

Ünlü manken, Recep Tayyip Erdoğan'ın ünlüleri davet ettiği iftar programına mahalle baskısından korktuğu için gidememişti.

HÜLYA KOÇYİĞİT

Usta oyuncu Hülya Koçyiğit, "Bu ülkede kimse baskı altında değil, bilakis herkes fazla özgür. Yaptıklarından dolayı bir gün herkes Erdoğan'ı takdir edecek" sözleri ile bazı kitlenin hedef noktası olduğunu belirtmişti.

ORHAN GENCEBAY

Başkan Recep Tayyip Erdoğan'ın toplantısına katıldığı için lince uğramıştı.

ERDAL BEŞİKÇİOĞLU

Behzat Ç. dizisinin efsane oyuncu Erdal Beşikçioğlu, ''Hepimiz aynı gemideyiz, önce bunu fark edelim. Aynı gemideyiz, rotamızı nereye çevireceğimize de birlikte karar vereceğiz.'' açıklamasında bulunduğu için Twitter hesabında birçok hadsiz kişinin çirkin sözlerine maruz kaldı.

Bu Habere Tepki Ver


Etiketler:  #Behzat Ç #KUTLUĞ ATAMAN #Gezi parkı #ŞAHAN GÖKBAKAR #DENİZ AKKAYA #Recep Tayyip Erdoğan #HÜLYA KOÇYİĞİT #ORHAN GENCEBAY #ERDAL BEŞİKÇİOĞLU

Loading...
Okuyucu Yorumları
Diğer Yorumları Gör

  Diğer Haberler
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ahmet Nur Çebi Koronavirüsü Yendi...
Ahmet Nur Çebi Koronavirüsü Yendi...
Valör ne demek? 100 gram altın alımı valör süresi nedir? BDDK açıkladı!
Valör ne demek? 100 gram altın alımı valör süresi nedir? BDDK açıkladı!
Avrupa Konseyi'nden skandal 'Türkiye' açıklaması!
Avrupa Konseyi'nden skandal 'Türkiye' açıklaması!
Sistem : TurkaSoft.Com News v7.0