Loading...
Bekleyin...


Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Guido Senia, Türkiye'ye geliyor.. Ancak şart koştu...


Geçtiğimiz sene sonu tek celsede Acun Ilıcalı'dan boşanan Şeyma Subaşı İtalyan Guido Senia ile birlikte olmaya başlamıştı. Hemen hemen her fırsatta sevgilisinin yanına giden Subaşı, kızı Melisa'nın babası Acun ile Dominik'e gitmesinin ardından hemen sevgilisinin yanına gitti. Bir takipçisinin "Türkiye'ye gel" sorusuna cevap veren Guido Senia "Evet hadi yapalım" diyerek teklifi kabul etti. Ancak İtalyan Dj şart koştu... Az önce gelen son dakika bilgisine göre Acun-Şeyma'nın kızı Melisa'nın velayetinin baba Acun Ilıcalı'ya verilmesi kararlaştırıldı.

Şeyma Subaşı'nın sevgilisi Guido Senia, Türkiye'ye geliyor.. Ancak şart koştu...
Bu içerik 1628 kez okundu.
Loading...

Acun Ilıcalı'dan ayrıldıktan sonra İtalyan Guido Senia ile birlikte olan Şeyma Subaşı sevgilisinin yanına gitti. Guido Senia'nın sosyal medya hesabına bir türk kullanıcı "İstanbul'a gel!" isteğini geri çevirmedi. Ancak Senia, İstanbul'a gelmek için şart koştu... Bu arada az önce gelen son dakika bilgisine göre kızları Melisa'nın velayeti Şeyma Subaşı'ndan alınarak Acun Ilıcalı'yı verildi. İşte detaylar...

 
Şeyma Subaşı, geçtiğimiz hafta sevgilisi 'nın yanına İtalya'ya gitti. Tatillerine sessiz sedasız devam eden ikilinin, aynı evde kaldıkları paylaşımlarıyla ortaya çıkmıştı.
 
Geçtiğimiz aylarda Acun Ilıcalı'dan boşanan  ve İtalyan DJ sevgilisi Guido Senia'nın aşkı hız kesmeden devam ediyor. DJ'lik yapan Senia'ya 'dan ilginç bir talep geldi. Türk takipçinin "İstanbul'da parti yap" isteğine ünlü DJ, "Evet hadi yapalım" cevabını verdi.
 

ŞEYMA SUBAŞI'NIN SEVGİLİSİ İSTANBUL'A GELMEK İÇİN ŞART KOŞTU

Şeyma Subaşı'yla yaşadığı aşktan dolayı yakın markajda olan Ünlü DJ'ye Türk takipçilerden "İstanbul'da da parti yap" talebi geldi. Senia bu talebe, "Evet hadi yapalım. Partide 30 bin kişi istiyorum" cevabını verdi.

 

MELİSA'NIN VELAYETİ BABA ACUN'A VERİLDİ!

Sözcü'nün haberine göre "Şeyma Subaşı'nın yurtdışı seyahatlerinin yoğunluğu sebebiyle Acun Ilıcalı ve Şeyma Subaşı anlaşarak kızları Melisa'nın velayetinin babası Acun Ilıcalı'ya verilmesi için mahkemeye başvurdu. Mahkeme başvuruyu kabul ederek velayetin babaya yani Ilıcalı'ya verilmesini onayladı."

Bu Habere Tepki Ver

Etiketler:  #Acun Ilıcalı #Acun #Acun Ilıca #Şeyma Subaşı #Çağatay Ulusoy #Guido Senia #Melisa Ilıcalı #Melisa Subaşı

Loading...
Sende Yorumla...

loading...

POPULER ETiKETLER

On numara
Super Loto
Hava Durumu
iste Benim Stilim All Star
Secim sonuclari
O Ses Turkiye
cilek Kokusu dizisi
Paramparca dizisi
Kiralik Ask dizisi
Dirilis Ertugrul
O Hayat Benim dizisi
Acil Ask Araniyor dizisi
Gullerin Savasi dizisi
Kurtlar Vadisi dizisi
Poyraz Karayel dizisi
iliski Durumu Karisik dizisi
Gunesin Kizlari dizisi
Eskiya Dunyaya Hukumdar Olmaz
TuMu
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Şarkıcı Devran Çağlar toprağa verildi
Şarkıcı Devran Çağlar toprağa verildi
İran'da Karar Açıklandı! Yasak Devam Edecek...
İran'da Karar Açıklandı! Yasak Devam Edecek...
Lübnanlı Aktristen Irkçı Paylaşım! Filistinli Müslümanlara Hitler Gibi Yapalım
Lübnanlı Aktristen Irkçı Paylaşım! Filistinli Müslümanlara Hitler Gibi Yapalım