Loading...
Bekleyin...


Bubble Shooter - Top Patlatma Oyunu


3 Renk topu patlatın, farenizle oynayın. Top Patlatma Oyununu bitirmek için tüm topları patlatın. 724haberal.com sitesinde oyna, topları patlat rahatla !

Bubble Shooter - Top Patlatma Oyunu
Bu içerik 5424 kez okundu.
Loading...

Top Patlatma Oyunu oyunu için amaç ve oynama

Bu oyunda amaç, hiç top kalmayana dek oyunu oynamak ve topları patlatmaktır. Bunu yaparken yüksek puan alabilir ve adınızı skor tablosuna yazdırabilirsiniz. Bir defada 4 top patlattığınızda aldığınız puan 3 top patlattığınızda aldığınız puandan daha yüksektir. Bu nedenle topları üçer üçer değil bir defada daha fazla olacak şekilde patlatmaya çalışın.

Eğer birkaç hamle üst üste top patlatamazsanız, yeni toplar gelecek ve sizi sıkıştıracaktır. Bu nedenle topların fazla birikip oyunu kaybetmenize izin vermeyin. Eğer ekrandaki herhangibir renk topu bitirirseniz artık o renk topdan daha gelmez ve oyun daha kolay hale gelir. Oyunun en sonunda tek bir renk top kalır ve son atışı yaparak oyunu kazanırsınız. Çok eğlencelidir, zorluk derecesi idealdir. Sizi sıkmaz, yıldırmaz, bıktırmaz.

Top patlatma oyunu için renk değiştirme nasıl yapılır ?

Oyunun rengini değiştirmek için SETUP'a tıklayın ve ayarlayın.

Bu sayfanın arka plan rengini değiştirmek için oyunun altındaki istediğiniz renge tıklayınız.

Bu Habere Tepki VerEtiketler:  Game Oyun Bubble Shooter - Top Patlatma Oyunu Bubble Shooter Top Patlatma Oyunu Birleştir Çocuk

Loading...
Sende Yorumla...
loading...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Dünya devlerinden Suudi Arabistan kararı
Dünya devlerinden Suudi Arabistan kararı
Milyonlarca çalışanın maaşına 86,25 lira ilave
Milyonlarca çalışanın maaşına 86,25 lira ilave