Bekleyin...


Vatan Şaşmaz'ı Öldüren Filiz Aker'in Cezaevinden İzinli Çıkan Ağabeyi Konuştu!


Eski manken Filiz Aker, geçmişte sevgili olduğu sunucu Vatan Şaşmaz'ı 27 Ağustos'ta İstanbul Beşiktaş'ta Conrad Otel'deki odasında öldürüp intihar etmişti. Filiz Aker'in cezaevinden bir haftalığına izinli çıkan ağabeyi Sümer Bayer suskunluğunu bozdu!

Vatan Şaşmaz'ı Öldüren Filiz Aker'in Cezaevinden İzinli Çıkan Ağabeyi Konuştu!
Bu içerik 234 kez okundu.
Loading...

Dün Duymayan Kalmasın adlı magazin programında Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Şaşmaz'ın karnı burnunda bir cenazeye katıldığı görüntüleri yayınlanmıştı.

27 Ağustos gecesi otel odasında Filiz Akertarafından vurularak öldürülen Vatan Şaşmaz'ın eşi Yasemin Şaşmaz o sırada hamileydi. Şu an 7.5 aylık hamile olan Yasemin Şaşmaz hep sitelerinin orada yürüyüş yapıyor onun dışında hiçbir yere gitmiyor.

FİLİZ AKER'İN CEZAEVİNDEN ÇIKAN AĞABEYİ KONUŞTU!

Vatan Şaşmaz'ı öldürdükten sonra intihar eden Filiz Aker'in ağabeyi Sümer Bayer suskunluğunu Duymayan Kalmasın'a bozdu.Sümer Bayer, Vatan Şaşmaz'ın 58 ünlü isimle cinsel ilişki kasetinin olduğunu ve kasetlerden birinin kardeşi Filiz Aker'e ait olduğunu söyledi. İşte Sümer Bayer'in açıklamaları:

''VATAN'IN ELİNDE FİLİZ'İN KASETİ VARMIŞ''

Vatan yatak odasındaki gardırobun içerisine gizli bir bölme yaptırmış. Vatan Şaşmaz, Filiz Hanım'ın kasetini vereceği zaman, Filiz bakıyor ki bir sürü kaset var. O zaman anlıyor, bütün birlikte olduğu kadınları kasete aldığını ve dolandırıldığını.

58 tane kaset var. Poşete sığmıyor, gidiyor mutfaktan bir poşet daha getiriyor ve ona da koyuyor. Çıkıyor evine gidiyor. Kasetleri izlemeye başlıyor, hepsi ayakta çekilmiş kasetler. Türkiye'nin en elit insanları zengin insanları...

Kardeşim öleli 93 gün oldu. Ben 93 gündür yasını tutuyorum. Vatan'ın ailesinin tabi ki onların da acısı var. Onların bana ulaşamadığını, cezaevinde olduğum için düşünüyorum. Onlar da biliyor Vatan'ın 3 milyon 230 bin dolar Filiz'e olan borcunu... 

Kardeşimi kaybettim. Bunu içime sindiremiyorum. Böyle bir şey olmamalıydı. O kızı o pozisyona getirmemeliydiler. Psikolojik sorunları olan biri değildi. İntihar ettiklerini söyleyen insanlar var. Onlar en yakınındaki insanlar, ekmeğini yiyen insanlar.

CİNAYETİN OLDUĞU GECE NELER YAŞANDI?

Filiz Vatan'dan paralarını geri vermesini istiyordu. Vatan akşam üstü 130 bin dolar getirecekti. O kadar para bulduğunu söylemiş Filiz'e... Fakat Vatan akşam oetele geldiğinde elinde paket yoktu. Odaya giriyor 3 dakika sonra Filiz artık odada ne olduysa silahı çekiyor, Vatan'ı öldürüyor. 7 dakika sonra da kendini öldürüyor.

FİLİZ AKER KİMDİR?

1963 doğumlu Filiz Aker, dokuz kardeşli bir ailede dünyaya geldi: Emrullah, Süleyman, Cemil, Sümer, Zekiye Eda, Filiz, Sabahattin, Sadullah ve Gülsen…

Uzun bir süre mankenlik yapan Filiz Aker, aynı zamanda pek çok filmde rol aldı. 1990 yılına kadar Vahşi ve Güzel, Kurtlar Geceyi Severi, Sürgün, Alman Avrat 40 Bin Mark, İnsan Avcıları, Bir Sonbahar Hikayesi gibi filmlerde rol aldı.

Daha sonra 1998 yılında mankenlik ve oyunculuğu bıraktı. Bu yıldan sonra İranlı bir iş adamıyla evlenip Amerika'ya yerleşti ve ticaretle uğraşmaya başladı.

Eski manken, 27 Ağustos 2017 günü İstanbul Beşiktaş’ta bir aydır kaldığı otel odasında  sunucu Vatan Şaşmaz ile birlikte ölü olarak bulundu. Olayın aydınlanmasından sonra Filiz Aker'in önce Vatan Şaşmaz'ı vurduğu sonra da kendine ateş ederek intihar ettiği öğrenildi.

Posta

Bu Habere Tepki VerEtiketler:  Vatan şaşmaz filiz aker adli tıp cinayet otopsi raporu son dakika haberler Magazin

Loading...
Sende Yorumla...
loading...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
'Ateşte açan çiçekler' karanlıkta da açıyor
'Ateşte açan çiçekler' karanlıkta da açıyor
Asırlık Turşucudan, Turşu Yapmanın Püf Noktaları
Asırlık Turşucudan, Turşu Yapmanın Püf Noktaları