Loading...
Bekleyin...


Günlük Burç Yorumları - 02 Şubat 2018 Cuma


Günlük Burç Yorumları - 02 Şubat 2018 Cuma günü burç yorumları. Burcunuzu okumadan güne başlamayın...

Günlük Burç Yorumları - 02 Şubat 2018 Cuma
Bu içerik 223 kez okundu.
Loading...

 

 

 

 

 

Koç

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Hayatınızın krizli alanlarında yeni bakış açıları geliştirmek, hayatınızın size getirdiği olumsuz konularda ayrıntılı aksiyon planı oluşturmak ve ortaklaşa bir maddi kazanç elde edebilmek için başlangıç yapmak için doğru bir zamandasınız.Eşinizin veya ortağınızın maddi durumuyla ilgili aşama sağlayabilirsiniz. Devlete ait maddi yükümlülüklerde, kredi ve borçlarda yeni fırsatları değerlendirebilirsiniz. Hedeflerinizde sürekli fikir değiştirebileceğiniz, daldan dala atlayabileceğiniz dört günlük bir sürece giriyorsunuz. Dikkatli olmanız gerekebilir.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Boğa

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Yeni bir ilişkiye veya ortaklığa başlamak için olumlu enerji ve fırsatlara sahipsiniz. Bu birlikteliği başlatmak için yalnızca partnerinizle, yani muhatabınızla olmayı tercih edeceksiniz. Ketum davranmak, derin duygular içerisinde olmak ve hassas bir duygusal yapıya bürünmeniz mümkündür. Talep edici bir tutumla ikili ilişkilerinize yöneleceksiniz. Ancak kıskançlık, şüphe ve kurcalama eğiliminiz artar. Bilinçaltı ve sezgisel alanda çabuk fikir değiştirebileceğiniz ve sıra dışı etkiler hissedeceğiniz dört günlük süreçte bulunuyorsunuz.

Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

İkizler

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Hizmet alanınızda gerçekleşecek bir yenilik dolayısıyla hayatınızda farklı ve daha önce deneyimlemediğiniz bir sürece giriyor olacaksınız. Üreme organlarıyla ilgili sağlık kontrolünüzü yaptırmanız gerekebilir. Yanınızda çalışan insanların sırlarına ortak olabileceğiniz, sır saklamayı öğreneceğiniz şartlar oluşabilir. Çalışanlarınızın açıklarını takip etmeniz gereken, bir bakıma dedektiflik gerektiren bir durum karşınıza çıkabilir. Arkadaş ortamlarınızda sıra dışı kişilerin etkisinde kalacağınız dört günlük bir süreçte bulunuyorsunuz.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Yengeç

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Gizemli konulara merakınız artacaktır. Bilhassa özel hayatınızda, çocuklarınız ve eşinizle ilgili sır tutmanız gereken bir mesele karşınıza çıkabilir. Spekülatif işlere yatkınlığınız artabilir. Kumar, borsa ve benzeri konularda hamleleriniz olabilir. Su sporlarına ilginiz artabilir. Kapalı bir yüzme salonuna kayıt yaptırabilirsiniz. Dalış kulübüne üye olabilirsiniz. Esrarengiz yayınlara ilginiz artar. Polisiye, korku, gizem türü filmler ilgi alanınıza daha fazla girebilir. Mesleki olarak sıra dışı fikirlere sahip olabileceğiniz dört günlük bir süreçte bulunuyorsunuz.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Aslan

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Aile, ebeveyn, akrabalar veya aile kökleriyle ilgili konularda meraklı araştırmalara girişebilirsiniz. Bir sır veya sizden saklananları ortaya çıkarabilirsiniz. Konuşulmamışlar, konuşulması ertelenenler ilginç ve beklenmedik şekilde gündeme oturacaktır. Ancak yine de öğrendiklerinizden hoşlanıp hoşlanmamak sizin kişisel menfaatlerinize göre şekillenecektir. Havacılık ve astroloji gibi konulara ilgi artabilir. Dahiyane fikirler aklınıza düşebilir. Sıra dışı inanç sistemleriyle ilgilenmek gibi dört günlük bir etkiye sahip bulunuyorsunuz.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Başak

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Gizemlerle ilgilenmek, cinsel fanteziler yaratmak, sevdiğinizle loş bir ortamda romantizmi harekete geçirecek bir müzikle baş başa kalmak veya su kenarlarına kısa gezintiler yapıp oksijen almak için çok uygun bir gündesiniz. İlham verici bir sosyal ilişkiye başlamış olabilirsiniz. İlişki kurmayı düşündüğünüz birine veya mesleki ortaklık fikrinize karşı ebeveyniniz, bilhassa babanız tarafından muhalefetle karşılaşabilirsiniz. Sıra dışı cinsel eğilimler ve fanteziler dört gün boyunca ilginizi çekebilir halde olacaktır.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Terazi

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

İradenizi dış dünyaya yansıtmakta pek başarılı olamayabilirsiniz. Ancak sebat göstererek, maddi ve manevi değer yarattığınız alanda güvenilirliğinizi ortaya koyabileceğiniz başlangıçlar yapmaya muktedirsiniz. Gündelik hayatın rutinlerinden, streslerinden kaçmak ve kendi keyfinize göre yeni bir şeyler yapmak için çok uygun bir gündesiniz. Sıra dışı kişilerle ilişkilere çekilebilir, ani gelişen ortaklıklar kurma yoluna gidebilirsiniz. Beklemediğiniz bir anda gizli düşmanlıklarla karşılaşabilirsiniz. Bu etki dört gün hayatınıza dahil olabilecektir.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Akrep

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Genellikle iç dünyanızı ilgilendiren, cinsellik, sırlar ve gizli saklı tutulan olaylarla ve esrarengiz konuların araştırmasına yönelik bir başlangıç yapabilirsiniz. Aşırıya kaçmamak üzere hayatınızın zevk noktalarıyla ilgili özel deneyimler yaşayabilirsiniz. Hayatınızın bundan sonraki döneminde size yol gösterecek bazı manevi bilgiler edinebilmeniz mümkündür. Vücudunuzu suyla topraklamanız gerekebilir. Hizmet alanınızda elektrik çarpmaları gibi ofis aletlerinden gelebilecek tehlikelere karşı tetikte olmanız gereken dört günlük bir süreçtesiniz.

Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Yay

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Sezgilerinizin ve bilinçaltınızın derinliklerinden feyz alabileceğiniz bir gün yaşıyorsunuz.Ana hedefiniz aileniz ve aile büyüklerinizin sorunlarına eğilmek, manevi sorumluluk almak ve destek vermek, miras ve vergi konularıyla ilgili harekete geçmek gibi aileyi ilgilendiren konularla yoğunlaşabilirsiniz. Gerginlik olabilir, ani çıkışlar yapabilirsiniz. Sürpriz kararlar ve planlarda beklenmedik değişiklikler olabilir. Çocuklarınızla özgür düşünce kalıpları olan isyankar ve disipline girmez tartışmalar kaydedebileceğiniz dört günlük bir süreçtesiniz.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Oğlak

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Toplumsal kriz yaratan konularla ilgili imkanlarınız dahilinde güçlü ve manevi bağlar kurarak sorunların üstesinden gelebileceğiniz bir organizasyona liderlik edebilirsiniz. Hayatınızdaki krizlerin üstesinden gelebileceğiniz bir bilgi birikimine sahip bulunuyorsunuz. Evinizin elektrik tesisatını gözden geçirmek, onarılması gereken yerleri onarmak, bozuk lambaları, yanık eskimiş kabloları değiştirmek için uygun süreçtir. Elektrik çarpmalarına dikkat ediniz. Elektrikli aletler birden bozulabilir, sigortalar atabilir.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Kova

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Mesleki farkındalık bilincinizin yoğunlaşacağı, kariyer alanınızda olarak gizli kalmış bazı konuları açığa çıkarmanın size manevi tatmin getireceği bir etki altındasınız. İş arkadaşlarınızın dertlerine maddi ve manevi derman olabilmeyi arzu edeceğiniz bir gündesiniz. Bugün planlar bozulabilir, sözleşmeler iptal olabilir, fikirler çok sık değişebilir. Hızlı hareket ettiğiniz ve heyecanlı bir ruh hali taşıyabileceğiniz dört günlük bir gökyüzü transitinde bulunuyorsunuz. Hızlı düşünme kapasiteniz yüksek dahice fikirler aklınıza gelebilir.

Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Balik

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Sezgilerinizin, ruhsal ve zihinsel yeteneklerinizin doruğa çıkabileceği, merhamet, sağduyu, maneviyat ve tanrısal iletişim boyutunun genişleyebileceği bir etkide bulunuyorsunuz. Yurt dışı kültürler ve bilhassa deniz ve okyanus kenarında bulunan ülkelerle ilgili yolculuk planları yapabilirsiniz. Gizemlere, okültizm veya astroloji gibi konulara merak oluşabilir. Zekanız işlek ve yeniliklere açık, yeni deneyimler yaşamaya hazır olabilirsiniz. Zihinsel faaliyetlerdeki artış nedeniyle sinirsel gerginlikler olabilir.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Bu Habere Tepki VerEtiketler:  ASTROLOJİ BURÇ KOÇ BOĞA İKİZLER YENGEÇ ASLAN BAŞAK TERAZİ AKREP YAY OĞLAK KOVA BALIK astroloji burç koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık Şubat2018 Şubat 2018

Loading...
Sende Yorumla...
loading...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Erdoğan, Müslüman ümmetin en cesur lideridir
Erdoğan, Müslüman ümmetin en cesur lideridir
Fenerbahçe Avrupa'ya veda etti!
Fenerbahçe Avrupa'ya veda etti!