Loading...
Bekleyin...


Günlük Burç Yorumları - 16 Şubat 2018 Cuma


Günlük Burç Yorumları - 16 Şubat 2018 Cuma günü burç yorumları. Burcunuzu okumadan güne başlamayın...

Günlük Burç Yorumları - 16 Şubat 2018 Cuma
Bu içerik 261 kez okundu.
Loading...

 

 

 

 

 

Koç

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Bugün çok rasyonel olmayabilirsiniz. Özellikle bilinçaltınız, sezgileriniz ve derin içsel duygularınız yükselebilir. Metafizik konularına yatkın olabileceğiniz gibi trans çalışmalarına da en uygun günlerden birinde bulunuyorsunuz. Mars/Neptün etkisi nedeniyle de herhangi bir başlangıç yapmamalısınız. Mesleki konumunuz değer kazanacak. İçsel dinamikleriniz, sezgileriniz, bilinçaltı fenomenleriniz size ruhsal ilerlemenizde engel teşkil edebilir. Becerememekle ilgili korkular geliştirebilirsiniz. Zihinsel yetersizlik hissedebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Boğa

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Partneriniz veya ortaklarınız ile bir araya gelip metafizik ve doğaüstü konulardan bahsetmek, bu tip etkinliklere katılmak gibi bir değişiklik yapabilirsiniz. Partneriniz ve ortaklarınıza karşı merhamet duygusunun yükselebileceği bir konumdasınız. Psikolojik ve manevi destek verebilirsiniz. Maddi yetersizlikler nedeniyle sosyal çevrenizde yoksunluk hissetmeniz söz konusu olabilir. Borçlarınız, maddi yükümlülükleriniz nedeniyle toplumsal etkinliklerden uzaklaşmanız ve bu tip alanlarda yetersizlik hissetmeniz söz konusu olabilir.

Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

İkizler

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Hizmet alanınızda ilerleyen Ay ve kriz alanınıza yol alan Plüton arasındaki olumlu açı teması nedeniyle, iş yaptığınız alanlardaki yardımlaşma ve dayanışma konuları odak noktanız olacaktır. Dolayısıyla bugün kendinizi ikinci plana itip çalışanlar ve ofisiniz ile ilgilenmek ve krizleri gidermek isteyebilirsiniz. Otorite figürleri ile ilişkiler gergin olabilir. Sizi sürekli eleştirip, kritik edebilirler. Siz de kendinizi beğenmeyip, yaptığınız işin kalitesinden memnun olmayabilirsiniz. Mesleki hamlelerinizde yanlış yönelmelere maruz kalabilirsiniz.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Yengeç

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Cinsel enerjinizin yüksek olabileceği bugünde daha çok sefahat yaşama ve size keyif verecek bu tür etkinliklerle vakit geçirmelisiniz. Yeni bir başlangıçtan ziyade elinizde daha önceden hazır halde olan keyif alanlarının tadını çıkarmalı ve zihninizi basit işlere yormalısınız. Çoğunlukla yapmaktan hoşlanmadığınız işler veya sorumluluklar sırtınıza biner. Bugünlerde tek bir doktorun görüşü ve tavsiyesi ile hareket etmemek en doğrusu olacaktır. El altından, gizlilik içinde yürüttüğünüz işlerde başarısızlığa uğrayabilirsiniz.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Aslan

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Günü evinizde aileniz veya kendinizle baş başa geçirmeye eğilimli olabilirsiniz. Her ne kadar arkadaşlarınızla bir arada olmak ilginizi çekiyor olsa bile bugünü fazla muhabbet veya insani temasla harcamak istemeyebilirsiniz.Enerjiler durağan, başlangıç hevesleri düşük olacaktır. Çocuklarınız, evliliğiniz ve hayatınızın keyifli alanlarına ayırabilmek için gerekli olan maddi birikimin sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz. Ön sezileriniz ve sezgileriniz çok güçlü olacağı için arkadaşlarınızın duygularını sezmek, düşüncelerini anlamak daha kolay olabilir.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Başak

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

İş bağlantıları ve işle alakalı sosyal ortamlarda olmanızı düşünüyorsunuz. Ancak bugün enerjiler bir parça derin ve esrarlı olacağı için bilhassa gizemli ve kuytuda kalmış ilişkiler ve kişilerle ilgili kafa yormak isteyebilirsiniz.Su kenarlarına kısa gezintiler ruhunuza iyi gelecektir. Ebeveyninizle, bilhassa babanızla otorite sorunları yaşamanız olasıdır. Kandırılma, aldatılma ihtimaline karşı her türlü yeni iş ve projelerde çok dikkatli olmalısınız. Gelen tekliflerin ardı arkasının olup olmadığının ve sağlamlığının kontrol edilmelidir.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Terazi

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Maddi ve manevi değer yarattığınız konularda ilerlemek isteyebilirsiniz. Parasal potansiyelinizi yükseltmek için bugüne dek göremediğiniz ayrıntılara odaklanmak isteyebilirsiniz. Ancak daha çok manevi taraflarınızı ortaya çıkarmak için sorgulama yapabileceğiniz enerjilere sahipsiniz. Cesaretin kolayca kaybolabileceği zamanlardır. Bu yüzden bir şeyler için yarışmak, güç ve gövde gösterisi yapmak için de pek uygun değildir. Zihinsel yanılmalar 10 gün boyunca sizi etkisi altına alabilir. Temkinli olmalısınız.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Akrep

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Günü bireysel etkinliklerle geçirmek isteyebilirsiniz. Zihniniz ve sezgileriniz yüksek olmasına rağmen bedensel enerjilerinizde düşüş hissedebilirsiniz. Daha içe kapanık ve esrarengiz davranışlar içinde olmak işinize gelecektir. Soyut ve manevi alış verişleriniz konusunda diğerlerini destekleyici davranabilme durumunuz mevcuttur. Bugünlerde cinsel anlamda ya geçici iktidarsızlık görülebilir ya da fantezi dünyası çok genişleyebilir. Cinsel anlamda enteresan yer ve mekanlar deneyebilirsiniz. Maddi olarak aldatılmaya açık olabilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Yay

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Bilinçaltınızdaki suskun kalmış duygu ve düşünceleri irdelemek isteyebileceğiniz bir gündesiniz. Günün yüksek enerjisine sabah saatlerinden itibaren kavuşacaksınız. Mesleki alanda duygusal olarak yanılgıya neden olabilecek etkiler altında kalacaksınız. Oldukça sezgisel, şairane, içe dönmeye müsait, romantik ve hiçbir şeyi ciddiye almak istemeyeceğiniz bir ruh hali içinde olabilirsiniz. Ön sezileriniz ve sezgileriniz çok güçlü olacağı için partnerinizin ve ortağınızın duygularını sezmek, düşüncelerini anlamak daha kolay olabilir.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Oğlak

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Arkadaşlarınızla birlikte yaratıcı zihinsel etkinliklerine katılmak, hoşça vakit geçirmek ve fazla duygusal derinleşme yaşamadan günü atlatmanız yararınıza olacaktır. Ancak gün boyunca sizin de iç dünyanıza çekilip kendi hayat dinamiklerinizi irdelemeye çalışmanız olasıdır. Bugünlerde alkol tüketiminde dikkatli olun. Zehirlenmeler ya da yan etkileri çok daha fazla ortaya çıkabilir. Doktorunuza başvurmadan kafanıza göre ilaç kullanmayın. Ağrı kesici alırken bile profesyonel bir destek almalısınız. Süreç 10 gün etkili olacaktır.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Kova

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Kariyer odaklı bir gün deneyimleyebilirsiniz. Özellikle göremediğiniz detaylar üzerinde kafa patlatmak ve yeni geliştireceğiniz projelerde üstlerinize daha talep edici olmayı planladığınız bir yapıda olabilirsiniz. Romantik görüşmeler, ilişkiler başlatmak için de pek uygun bir dönem değildir. Polisle ve tamircilerle ilişkilerinde dikkatli olmalı, bu meslek grupları ile tartışmalara girmekten kaçınılmalıdır. Yüzeceğimiz zamanlar çok fazla açılmamaya dikkat edilmesinde yarar var. Kaslarda kramplar meydana gelebilir.

Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Balik

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Zihinsel aktivitelerinizin derine ineceği bir gündesiniz. Ancak yanıltıcı etkiler olacağından herhangi bir başlangıca yönelmekten ziyade daha akışta kalıp elinizdeki mevcut konulara akılcı halde kafa yormanız daha doğru olacaktır. İşinizi ve toplumsal statünüzü daha fazla irdeleyebileceğiniz bir ruh durumuna eğilimli olacaksınız. Evde veya iş yerinde lavabo, su giderleri ile ilgili problemler meydana gelebilir. Bilhassa ebeveyniniz ile güç ve gövde gösterisi yapmak için de pek uygun değildir. Sakin ve sağduyulu olmaya özen göstermelisiniz.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Bu Habere Tepki VerEtiketler:  ASTROLOJİ BURÇ KOÇ BOĞA İKİZLER YENGEÇ ASLAN BAŞAK TERAZİ AKREP YAY OĞLAK KOVA BALIK astroloji burç koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık Şubat2018 Şubat 2018

Loading...
Sende Yorumla...
loading...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Erdoğan, Müslüman ümmetin en cesur lideridir
Erdoğan, Müslüman ümmetin en cesur lideridir
Fenerbahçe Avrupa'ya veda etti!
Fenerbahçe Avrupa'ya veda etti!