Loading...
Bekleyin...


Günlük Burç Yorumları - 17 Şubat 2018 Cumartesi


Günlük Burç Yorumları - 17 Şubat 2018 Cumartesi günü burç yorumları. Burcunuzu okumadan güne başlamayın...

Günlük Burç Yorumları - 17 Şubat 2018 Cumartesi
Bu içerik 248 kez okundu.
Loading...

 

 

 

 

 

Koç

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Dün başlayan ruhani enerjiler devam edecek. Bilinçaltı ve meditasyon çalışmalarına katılmak için uygun bir günde bulunuyorsunuz. Sezgileriniz harekete geçebilecektir. Daha özgür hissetmek isteyeceğiniz insani tüm ilişkilerinizde kabullenici ve sağduyulu bir yapıya dönüşmeniz mümkündür. Psikolojik destek imkanı bulabileceğiniz bir konumdasınız. Bir ay boyunca odak noktanız sosyal ilişkiler, kısa yolculuklar, kardeşleriniz, komşularınız ve kuzenlerinizle olan ilişkileriniz olacaktır. Hızlı ve iletişimsel olarak yoğun bir dönemdesiniz.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Boğa

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Her ne kadar bireysel davranmayı arzu etseniz de arkadaşlarınızın ruhsal çalkantılarına kılavuzluk etmekten kurtulamayacaksınız. Onlara vereceğiniz desteğin size de iyi geleceğini bilmelisiniz. Sezgilerinize güvenenlerin beklentilerini boşa çıkarmayacaksınız. Maddi ve manevi değer yarattığınız konularda daha aktif olacağınız, alışverişler, maddi yatırım fırsatları ve manevi yardımlaşmanın odak noktanızda olacağı bir aylık sürece giriyorsunuz.Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

İkizler

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Meslek alanınızda yaşadıklarınızla özel hayatınız arasındaki uyumsuzluk bugün biraz daha gözünüze batabilir. Fedakarlık gösterdiğiniz konularda ne derece karşılığını aldığınızın sorgulamasını yapabilirsiniz. Bilhassa anneniz ile ilişkilerinizi toparlayabileceğiniz bir ziyareti düzenleyebilirsiniz. Mesleki gelişiminizle ilgili sezgileriniz yoğun olabileceği gibi projeleriniz ilham verici bir hayal gücüne sahip olacaktır. Bir ay boyunca odak noktanız benlik alanınız, iletişim, insanlarla kaynaşma, hedefleriniz ve kararlarınız olacaktır.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Yengeç

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Maneviyat, ruh ve zihin ilişkisinin çözümlenmesi, irdelenmesi ve bu konularda ilerleme sağlamanız için çok olumlu açılara ve etkilere sahipsiniz. Bugün hedeflediğiniz bir uzak yolculuğa da çıkabilirsiniz. Yahut kendi içsel yolculuğunuza çıkabilir ve kendinizi keşfedebilirsiniz. Özveri gösterdiğiniz alanlar ve sizin için önem taşıyan manevi konuların seçimlerini yapabilirsiniz. Bir ay boyunca odak noktanız sezgileriniz, iç sesiniz, kontrol dışı konular olacaktır. Daha içe dönük bir süreç deneyimleyeceksiniz.Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Aslan

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Yanlış anlaşmalar, sakarlıklar ve aldanmalar yaşayabileceğiniz bir hafta başı deneyimliyorsunuz. Cinsel isteğinizin ve libidonuzun yüksek olabileceğinden dolayı yüzeysel ilişkilere çekilebileceğinizin farkında olmalısınız. Kendinizle barışık, maddi ve manevi değer yarattığınız konularda sağduyulu, ancak özgür ve bağımsız davranmayı da arzu eden bir ruh halinde kalabilirsiniz. Bir ay boyunca odak noktanız arkadaşlarınız, toplumsal etkinlikler ve kurumlar olacaktır. Dostluklarınıza çekileceğiniz bir süreç deneyimleyeceksiniz.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Başak

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Hafta sonu başlayan yoğun duygular bugün de doludizgin devam etmekte. Derin duygularla bağlanabileceğiniz bir ilişkinin tohumları atılabilir. Romantizm, merhamet, insancıl davranışlar ve şefkat duyguları ile ilişkinize sarılabilir ve hayalinizdeki geleceği partnerinizle paylaşabilirsiniz. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular mesleğiniz, kariyer hedefleriniz, işinizle ilgili iletişimleriniz, mesleki eğitimler gibi haberleşmenin ve insanlarla temasın yoğun olacağı konular olacaktır. Zihinsel kapasitenizi olduğu gibi mesleğe aktaracaksınız.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Terazi

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Bugün bilhassa beden sağlığı ve rahatlığı ile ilgili gün geçireceksiniz. Aromaterapilerden masaj salonlarına, hamamlardan saunalara kadar birçok seçeneği değerlendirebileceğiniz bir gün geçireceksiniz. Diğer taraftan kendi öz benliğinizle ilgili gelişim planları yapabileceğiniz ve sezgisel yönünüzü ön plana çıkarabileceğiniz bir durum da ortaya çıkabilir. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular hukuk, uluslararası ilişkiler ve yolculuklar, majör eğitimler, zihinsel fenomenler ve yüksek öğrenim olacaktır. Bilgi konusunda yoğunlaşacaksınız.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Akrep

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Duygusal olarak yoğun ve derin bir gün deneyimleyeceksiniz. Çocuklarınızla olan iletişiminizde sevgi, merhamet ve şefkat dozunu yükselteceksiniz. Müzik, dans, sanatsal hobiler bugün biraz daha hayatınıza dahil olabilir. Hayatınızın zevk aldığınız alanlarından ziyade çocuklarınız ve eşinizin sorunları ile meşgul olabilir, kendinizden fedakarlık edebilirsiniz. Bir ay boyunca odak noktanız hayatınızın kriz alanları, ortaklaşa kazanımlar, devletle ilgili ödemeler, cinsellik ve metafizik konular olacaktır.Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Yay

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Yardım edip yardım görebilirsiniz. Maneviyat ve merhamet hissinizle köklerinize ve aile bireylerinize karşı daha affedici ve empati duygusu besleyebilen bir tutum sergileyebilirsiniz. Bilhassa kendinizde yoksunluğunu hissettiğiniz duygular nedeniyle duygusal istismara müsait bir ruh yapısı içinde olabilirsiniz. Fedakarlık ve empati günün temasını oluşturacaktır. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular ortaklıklar ve özel ilişkiler olacaktır. Muhataplarınızla iletişimin yoğunlaşacağı ve gizli düşmanlıkların ortaya çıkacağı bir süreç yaşanacaktır.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Oğlak

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Yaratıcılık gerektiren sosyal medya, pazarlama, eğitim ve reklamcılık konularında başarı grafiğiniz yükselecektir. Sulak yerlere küçük geziler yapıp ruhunuzu dinlendirebilirsiniz. Kardeşleriniz ve komşularınız ile aranızdaki ilişkileri daha sevgi ve empati dolu bir düzeye çıkartabilirsiniz. Yaratıcı ve ilham verici işlerde ilerleme sağlamanız mümkündür. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular hizmet alanınız, gündelik işleriniz ve sağlık konularınız olacaktır. Tıbbi tüm haberleşmeler bu ay içinde çözülmelidir.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın... 

Kova

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Maddi ve manevi kaynaklarınızı, değerlerinizi ve potansiyellerinizi sezgisel bir tutumla organize etme durumuna yönelebilirsiniz. Maddi yardım konuları daha ön plana çıkabilir. Toplumsal yardım konularında ilerleme kaydedebilirsiniz. Hem maddi hem de manevi olarak ihtiyacı olanların yanında olduğunuzu gösterebilirsiniz. Kendinizi başkaları için feda etme eğiliminde olabilirsiniz. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular çocuklarınız, evliliğiniz, varsa aşkınız, hobileriniz, tüm spor alanlarınız ve eğlence dünyanız olacaktır.

Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Balik

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Sezgilerinizin ve tam tabiriyle üçüncü gözünüzün açık olabileceği bir cumartesi günü deneyimleyeceksiniz. Anlayış dolu bir ilişki yaşayabilmenin ve hissedebilmenin ayrıcalığına sahipsiniz. Ruhani bir yapıya geçebilir ve mistik konularla daha fazla ilgilenebilirsiniz. Sakarlık ve dalgınlık durumunuzda artış gözlenebilir. Bir ay boyunca odaklanacağınız konular aileniz, ebeveyniniz, eviniz, iç dünyanız, yaşlı akrabalarınız olacaktır. Mülk yatırımıyla ilgili haberleşme ve danışmanlık alabilirsiniz.Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Bu Habere Tepki VerEtiketler:  ASTROLOJİ BURÇ KOÇ BOĞA İKİZLER YENGEÇ ASLAN BAŞAK TERAZİ AKREP YAY OĞLAK KOVA BALIK astroloji burç koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık Şubat2018 Şubat 2018

Loading...
Sende Yorumla...
loading...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Erdoğan, Müslüman ümmetin en cesur lideridir
Erdoğan, Müslüman ümmetin en cesur lideridir
Fenerbahçe Avrupa'ya veda etti!
Fenerbahçe Avrupa'ya veda etti!