Bekleyin...


Günlük Burç Yorumları - 19 Şubat 2018 Pazartesi


Günlük Burç Yorumları - 19 Şubat 2018 Pazartesi günü burç yorumları. Burcunuzu okumadan güne başlamayın...

Günlük Burç Yorumları - 19 Şubat 2018 Pazartesi
Bu içerik 193 kez okundu.
Loading...

 

 

 

 

 

Koç

Koç Burcu - (21 Mart - 20 Nisan)

Öğle saatlerine kadar bir parça ağır enerjiler deneyimleyeceksiniz. Daha sonra beden sağlığınıza ve gündelik işlerinize odaklı yaşayacaksınız. Ufak tefek sorunlara şifa arayabileceğiniz, varsa evcil hayvanlarınızla haşır neşir olabileceğiniz, çalışanlarınızın haklarını ve huzurunu düşünüp gözetebileceğiniz bir öğleden sonra yaşanacaktır. Mistik, psişik konularla yüz yüze gelebilirsiniz veya daha çok bu konular üzerine sohbetler dönebilir. Manevi yanınızı geliştirmek veya iç dünyanızı rahatlatmak adına terapi alabilirsiniz.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Boğa

Boğa Burcu - (21 Nisan - 21 Mayıs)

Perşembe gününüzü öğlenden itibaren çocuklarınızın bedensel ve ruhsal sağlığı üzerine odaklanacağınız faaliyetlerle değerlendirebilirsiniz. Sabah saatlerinde Ay boşluğu ve dünden kalan enerjilerle akışta kalmak isteyebilirsiniz. Ayrıca kişisel keyif alanlarınızla ilgili etkinliklere katılabilirsiniz. El işleri ve dikkat isteyen hobilerinizle vakit geçirmek çok iyi gelebilir. Günün teması cömertliğin, alışveriş dengesinin korunduğu ilişkiler olacaktır. Arkadaşlarınızın dertlerine derman olabileceğiniz bir gün deneyimleyebilirsiniz.

Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

İkizler

İkizler Burcu - (22 Mayıs - 21 Haziran)

Öğlene kadar Ay boşluğu ve Ay’ın konumu nedeniyle biraz tembellik etmek isteyebilirsiniz. Ebeveyniniz ve yakın akrabalarınızla temasta olacağınız bir perşembe günü deneyimleyebilirsiniz. Ayrıca evinizle ilgili temizlik, dekorasyon, sağlıklı beslenme üzerine odaklı çalışmalarla vakit geçirebilirsiniz. Günün teması yakın çevre, ev işleri, huzur ve keyif aldığınız kendi dünyanızın meşgalelerine odaklı faaliyet ve etkinliklerle günü doldurmak olacaktır. Mesleki sezgilerinizin yüksek olması avantajını kullanmalısınız.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Yengeç

Yengeç Burcu - (22 Haziran - 23 Temmuz)

Sabah saatlerinde eylemleriniz biraz ağır çekimdeymiş gibi yaşanabilir. Enerjinizin öğleden itibaren yükseldiğini fark edeceksiniz. Sosyal faaliyetlerin ve iş çevrenizdeki insanlarla girişilen etkinliklerin yoğun yaşanabileceği bir gün olacaktır. Odaklanacağınız konular ise söz konusu sosyal ilişkilerinizdeki alış veriş dengesini ve niteliğini irdelemek olacaktır. Cömert davranacağınız ve bunun karşılığını alacağınız keyifli ve aydınlık bir gün olabilir. Terapi, koçluk, ruhani çalışmalar ve bu konulardaki majör eğitimler için çok uygun bir gündesiniz.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Aslan

Aslan Burcu - (24 Temmuz - 21 Ağustos)

Sabah tam anlamıyla tembelliğin dibinde olmak isteyebilirsiniz. Öğleden sonra ise maddi ve manevi değer yarattığınız alanlarda irdeleme, alışveriş dengeleriniz ve bu yoldaki ilişkilerinizi mercek altına alabilirsiniz.İhtiyacı olanlara yardım elinizi uzatacağınız bir etkiyle karşı karşıyasınız. Kendi menfaatlerinizi gözeterek başkalarına nasıl fayda sağlayabileceğinizi irdelemek gününüzün temasını oluşturacaktır. Ayrıca Alkol çok daha hızlı etki edebilir. Alerjiler, zehirlenmeler, ishal gibi durumlar da kriz yaşayabilirsiniz.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Başak

Başak Burcu - (22 Ağustos - 23 Eylül)

Öğlenden itibaren Ay sizin burcunuzda ilerlemeye başlayacak. Hedeflerinize ve kendinize odaklı yaşayacağınız, iç huzurunuzu yükselteceğiniz ve sevdiklerinizle çoğaldığınızı fark edeceğiniz bir perşembe öğleden sonrası deneyimleyeceksiniz.İlişkiniz mevcutsa romantizm dozunun oldukça yükselebileceği, karşılıklı paylaşımın, fikirlerin ve ruhsal dengelerin paylaşıldığı, ortaklığınız mevcutsa manevi paylaşımların yapılacağı özel bir etkiye sahip bulunuyorsunuz. Karar almak veya imza atmak için uygun bir günde değilsiniz.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Terazi

Terazi Burcu - (24 Eylül - 23 Ekim)

Bilinçaltı ve içsel dünyanıza çekilmek isteyebileceğiniz bir perşembe öğleden sonrası deneyimleyeceksiniz. Zira sabah saatlerindeki Ay boşluğu bir parça tembellik verebilir. Zihninizde olumsuz geçmişle ve problemli ilişkilerinizle barışma konusunda yol alabilirsiniz. Kontrolünüz dışında gelişen konularda olumlu gelişmeler karşınıza çıkabilir. Kendinizi göstermekten ziyade iç dengelerinizi yakalayabileceğiniz bir gün yaşayabileceksiniz. Eski dosyalarınızı arşivlemek, düzenlemek, tasnif etmek için de uygun bir gündür.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Akrep

Akrep Burcu - (24 Ekim - 23 Kasım)

Sabah olan Ay boşluğunda akışta kalmalısınız. Öğlenden itibaren arkadaş ortamlarınız ve toplumsal amaçlı organizasyonlara yöneleceğiniz bir perşembe günü deneyimleyebilirsiniz. Dostluk ilişkilerinizde deneyimlediğiniz alışveriş dengelerinin niteliğini sorgulayabilirsiniz. Size fayda sağlayabilecek ve iyi hissettirebilecek kişilere yönelmek için bazı kararlar alabilirsiniz. Sanatsal yanlarımız ortaya çıkabilir. Resim yapmak, boya yapmak, oturup belki de bir şeyler karalamak için uygundur. Alkol tüketimine dikkat etmeniz gerekebilir.

Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Yay

Yay Burcu - (24 Kasım - 22 Aralık)

Kariyerinize odaklı planları yapabileceğiniz bir perşembe günündesiniz. Ancak nihai karara ulaşmanız için gökyüzü pek de uygun gözükmüyor. Ay’ın bu alanda bulunması size mesleki geleceğinize karşı duygusal güven verecektir. Dolayısıyla olumsuz deneyimlerden alacağınız öğretilerle daha sağlam ve yararınızı gözetebileceğiniz projelerin üzerine odaklanabilirsiniz. Annenizle hoş vakit geçirmeyi de unutmamalısınız. Ev içinde su boruları, mutfak, banyo gibi noktalarda küçük sorunlar meydana gelebilir. Evinizi de boyamak için uygun zamanlardır.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Oğlak

Oğlak Burcu - (23 Aralık - 20 Ocak)

Zihinsel ve fikirsel bütünlüğünüzü korumak üzerine düşünce üretebileceğiniz bir perşembe öğleden sonrası deneyimleyeceksiniz. Sabah saatlerindeki ay boşluğu hareket serbestinizi kısıtlayacaktır. İlgilendiren konularda majör kararlar vermek, atılımlar yapmak için pek uygun değildir. Bugün denizlere açılmak, deniz yolculukları yapmak, su ile ilgili işlerle ilgilenmek, deniz kenarı yerlerde zaman geçirmek için çok idealdir. Yalnızlık, karmaşadan, hayatın hızlı akışından kaçmak için çok ideal bir zamandır.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Kova

Kova Burcu - (21 Ocak - 19 Şubat)

Sabah ilişkinize odaklı olabilirsiniz. Ancak öğleden sonra hayatınızın krizli alanlarını toparlamak için kafa yoracağınız bir gün deneyimleyeceksiniz. Ortaklık işlerden kazanımlarla ilgili fırsatları iyi değerlendirmelisiniz. Maddi gelir ve kaynaklarla ilgili hedefleri gözden geçirmelisiniz. Ancak maddi kaynaklarınız ve potansiyelinizi ilgilendiren konularda belirsizliklere, karmaşalara düşülebilirsiniz. Bugün maddi ve manevi kaynaklarınızı ilgilendiren konularda majör kararlar vermek, atılımlar yapmak için pek uygun değildir.

Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Balik

Balık Burcu - (20 Şubat - 20 Mart)

Özel ilişkiniz veya iş ortağınızla vakit geçireceğiniz bir perşembe öğleden sonrası planlayabilirsiniz. Fedakar ve titiz bir davranış biçimiyle karşınızdaki kişiye hoş duygular ve güven aşılayabilmek için çok olumlu enerjilere sahipsiniz.Özellikle sezgilerinize çok güvenin, rüyalarınızın ne sembolize ettiğine dikkat edin. Evrenin, yaşamın sunacağı işaretleri iyi yakalamaya bakın. İletişim ve sosyal alanınızla ilgili sezgilerinizin değer kazanacağı çok özel etkilere sahipsiniz. İlham verici özelliğiniz sayesinde insanları aydınlatabilirsiniz.
Günlük Burç Yorumları - Burcunuzu Okumadan Güne Başlamayın...

Bu Habere Tepki VerEtiketler:  ASTROLOJİ BURÇ KOÇ BOĞA İKİZLER YENGEÇ ASLAN BAŞAK TERAZİ AKREP YAY OĞLAK KOVA BALIK astroloji burç koç boğa ikizler yengeç aslan başak terazi akrep yay oğlak kova balık Şubat2018 Şubat 2018

Loading...
Sende Yorumla...
loading...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Loris Karius, Ece Sükan uğruna tenisçi oldu!
Loris Karius, Ece Sükan uğruna tenisçi oldu!
Ersun Yanal'ın Tarihi Sınavı!
Ersun Yanal'ın Tarihi Sınavı!