Loading...
Bekleyin...
Loading...

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi ve Müşteri Temsilci Alımı (2019 Yılı)

Garanti Bankası Güvenlik Görevlisi ve Müşteri Temsilci Alımı (2019 Yılı)
Bu içerik 261 kez okundu.
İlan Hakkında

Garanti Bankası 2019 yılı için personel alımları bulunmaktadır. Başvuru süreci devam eden güvenlik görevlisi, telefon bankacılığı ve müşteri temsilcisi alımı yapılmaktadır. 2019 yılı personel alım ilanlarına hemen başvuru yapabileceğiniz link adresi sayfa sonuna eklenmiştir. Diğer yayınlanan ilanlara göz atmanızı tavsiye ederiz.

Güvenlik Görevlisi alımı için; İstanbul' da ikamet etmek. En az lise mezunuysanız. Silahlı güvenlik kimliği sahibiyseniz (erkek adaylar için). Boyunuz minimum 1.75 ise. Tercihen herhangi bir sektörde güvenlik görevlisi pozisyonunda minimum 1 yıllık deneyime sahipseniz. Disiplinli ve sorumluluk sahibiyseniz. Esnek zamanlı olarak (vardiyalı) çalışabilme engeliniz yoksa. Askerlik görevini tamamlamışsanız (erkek adaylar için).

Telefon bankacılığı için; Lisans ya da meslek yüksekokulu öğrencisiyseniz. Henüz 30 yaşını aşmadıysanız. Sivas'ta ikamet edebilecekseniz. Askerlik görevinizi tamamlamışsanız ya da en az 2 yıl tecil ettirdiyseniz (erkek adaylar için). Günde 6,5 saat olmak üzere haftada 6 gün çalışabilecekseniz. Etrafınızda iletişim becerileri kuvvetli, ikna kabiliyeti gelişmiş olması gerekmektedir.

Garanti’de Gelecek için; 4 yıllık (örgün eğitim veren) üniversitelerin 3. ya da 4. sınıf veya Yüksek Lisans öğrencisi olmak. Tercihen iyi derecede İngilizce bilmek.

Değerlendirme süreci; İlk adım olarak online genel yetenek ölçümlemesine davet edileceksin. Bu süreçte  başarılı olursan, yine online olarak gerçekleşecek birebir görüşmemize katılacaksın.

Görüşme sonucun olumlu olursa seni ticari şubelerimizde gerçekleşecek olan staj programımıza dahil edeceğiz.
Görüşme davetleri ve tüm bilgilendirmeler e-posta ve SMS yoluyla yapılacak. Bu sebeple Garantili Kariyer'de yer alan e-posta adresinin ve cep telefonunun güncel olmasına lütfen dikkat et. Son Başvuru Tarihi: 13 Mart 2019.

Garanti Bankası 2019 yılı personel alım kılavuz ve başvuru için tıklayın.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Adobe Flash Artık Kullanılmayacak Yerine Ne Geldi
Adobe Flash Artık Kullanılmayacak Yerine Ne Geldi
DeepNude Uygulamasını Merak Edenleri Bekleyen Büyük Tehlike!
DeepNude Uygulamasını Merak Edenleri Bekleyen Büyük Tehlike!
Ahmet Nur Çebi Koronavirüsü Yendi...
Ahmet Nur Çebi Koronavirüsü Yendi...
Sistem : TurkaSoft.Com News v7.0