Sponsor
724HaberAl.Com - Haberimiz Var, Haberiniz Olsun! Reklamları
Bekleyin...
Loading...

İŞKUR 6 Belediye’ye KPSS’siz 57 Sözleşmeli Personel Alımı Kaynak: İŞKUR 6 Belediye’ye KPSS’siz 57 Sözleşmeli Personel Alımı

İŞKUR 6 Belediye’ye KPSS’siz 57 Sözleşmeli Personel Alımı Kaynak: İŞKUR 6 Belediye’ye KPSS’siz 57 Sözleşmeli Personel Alımı
Bu içerik 477 kez okundu.
İlan Hakkında

İŞKUR üzerinden farklı zamanlarda yayınlanan ilanlar ile 6 Belediye’ye KPSS’siz 57 sözleşmeli personel alımı yapılacağını duyurmuştur. Öğrenim durumu olarak bazı ilanlarda hiç belirtilmez iken ilkokul, lise, ön lisans veya lisans mezunları başvuruda bulunabilir.

Çankırı Belediyesi 1 şoför 2 işçi toplam 3 kişi istihdam edilecektir. Herhangi bir eğitim şartı bulunmayan kamu personeli alımına şoför olarak müracaat edecek adaylardan E sınıfı sürücü belgesi ve SRC3, SRC4 ile psikoteknik belgesi şartı bulunmaktadır. Başvurular 2 Ocak 2019 tarihine kadar şahsen belediyeye yapılacaktır.

Kulp belediyesi (Diyarbakır) 2 kişi temizlik elemanı alımına herhangi bir eğitim ve KPSS şartı aranmamaktadır. Başvuru yapacak olanların 26 Aralık 2018 tarihine kadar şahsen kulp belediyesi personele başvuru yapması gerekmektedir.

Beydağ belediyesi (İzmir) 1 kişi sürekli işçi alımı yapılacak olup adayların Beydağ belediyesi personele 27 Aralık 2018 tarihine kadar başvuru yapması gerekiyor.

Tire belediyesi (İzmir) 5 kişi çöpçü olarak istihdam edilecek olup ayrıca herhangi bir şart aranmamaktadır. Başvurular şahsen Tire belediyesi personele 26 Aralık 2018 tarihine kadar yapılacaktır.

Evrensekiz Belediyesi (Lüleburgaz) 4 kişi temizlik hizmetlerine alınacaktır. Başvurular 31 Aralık 2018 Tarihinde başlayacak olup başvuruların sahsen Evrenskiz belediyesi personele 4 Ocak 2019 tarihine kadar yapılması gerekmektedir.

Süleymanpaşa Belediyesi 1 kişi Greyder operatörü alımına adayların ilgili meslekte 2 yıllık tecrübeye sahip olması gerekmektedir. 2 kişi şoför alımına E sınıfı ehliyete sahip olmak, SRC4 ve psikoteknik belgesine sahip olmak gerekmektedir. 25 kişi işçi alımı yapılacak olup ayrıca herhangi bir özel şart aranmamaktadır. Başvurular şahsen belediye personele 26 Aralık 2018 tarihine kadar yapılacaktır. 4 kişi temizlik işçisi alımı yapılacak olup başvuru yapacakların vardiyalı çalışabilmesi gerekmektedir.

8 kişi Şoför alımına adayların C sınıfı sürücü belgesine sahip olması, SRC3 veya SRC4 belgesine sahip olması gerekmektedir. 1 kişi saha kontrol elemanı alımına adayların 25 Aralık 2018 tarihine kadar şahsen süleymanpaşa belediyesi personel başvuru yapması gerekmektedir. Adayların ortaokul mezunu ve B sınıfı ehliyete sahip olması şartı vardır. 1 kişi Bekoloder operatörü alımına G sınıfı ehliyete sahip olmak ve 2 yıl deneyim şartı aranmaktadır.

Çankırı Belediyesi ilan metni tıklayınız. Kulp belediyesi ilan metni tıklayınız. Beydağ belediyesi ilan metni tıklayınız. Tire belediyesi ilan metni tıklayınız. Evrensekiz Belediyesi ilan metni tıklayınız. Süleymanpaşa Belediyesi ilan metni tıklayınız.

 

 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ayasofya kararı sonrası çılgına döndüler! İlk tepki Rus Ortodoks Kilisesi'nden geldi
Ayasofya kararı sonrası çılgına döndüler! İlk tepki Rus Ortodoks Kilisesi'nden geldi
Son dakika: Ayasofya kararı sonrası ilk tepkiler!
Son dakika: Ayasofya kararı sonrası ilk tepkiler!
Ülkeler peş peşe açıklıyor! Koronavirüs salgınında kabus gerçek oldu
Ülkeler peş peşe açıklıyor! Koronavirüs salgınında kabus gerçek oldu
Sistem : TurkaSoft.Com News v7.0