Sponsor
724HaberAl.Com - Haberimiz Var, Haberiniz Olsun! Reklamları
Bekleyin...
Loading...


Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Müdürlüğü Yol Durumu


Türkiye'de yol durumu sayfasından anlık olarak trafik yoğunluğu takibi yapabilir, trafiğin durumunu gözlemleyebilir ve hazırlıklı olarak yola çıkabilirsiniz.


Yol Durumu BülteniDenizli-Antalya yolunun 28-33.kmleri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım Denizli istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniKangal-Alacahan-Hekimhan yolunun 16-18.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu Bülteniİyidere-Rize-Ardeşen yolunun 9, 37, 57 ile 61.km.lerde sinyalizasyon sistemleri alt yapı çalışması nedeniyle 07:00-18:00 saatleri arasında her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.


Yol Durumu Bülteniİstanbul-Kocaeli yolunun Hereke Kesiminde köprü yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniGebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Kılıç Kavşağı-Orhangazi Kavşağı 1-4.km.leri arasında bakım-onarım çalışması nedeniyle İstanbul yönü sağ şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniBozüyük-Mekece yolunun 36-41.km.leri arasında bulunan Osmangazi ve Ertuğrulgazi Tünellerinde yapım, bakım ve onarım çalışmaları nedeniyle Mekece-Bozüyük istikametinde ulaşım tek şeritten sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniCide-Şenpazar-Kastamonu yolunun 39-69.km.leri arasında sel hasarları onarım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniVezirköprü-Havza yolunun 30-36 ile 38-42. km.leri arasında bölünmüş yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniTEM Otoyolunun Hendek Kavşağı-Gümüşova Kavşağı arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Ankara istikameti kesimler halinde trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniAydın-Muğla yolunun 6-8.km.leri arasında Çiftlikköy Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
     


Bu Habere Tepki Ver


Advert

Etiketler:  #Yol Durumu #İstanbul Yol Durumu #Ankara Yol Durumu #İzmir Yol Durumu #Bursa Yol Durumu #Adana Yol Durumu #Bodrum Yol Durumu

Sponsor
Advert
Sponsor Bağlantı
Okuyucu Yorumları
Diğer Yorumları Gör
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan 724HaberAl.Com sorumlu tutulamaz.


  Diğer Haberler
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Türkiye genelinde peş peşe elektrik kesintileri! Bakanlık sebebini açıkladı
Türkiye genelinde peş peşe elektrik kesintileri! Bakanlık sebebini açıkladı
Son dakika: ABD'de 8.2 büyüklüğünde deprem! ABD'de korkutan deprem! ABD'de tsunami uyarısı!.
Son dakika: ABD'de 8.2 büyüklüğünde deprem! ABD'de korkutan deprem! ABD'de tsunami uyarısı!.
İçişleri Bakanlığı'ndan Son Dakika Korana Virüs Genelgesi: Aşı Olmayanlara İlk Kısıtlama ve Sokağa Çıkma Yasağı Geldi!
İçişleri Bakanlığı'ndan Son Dakika Korana Virüs Genelgesi: Aşı Olmayanlara İlk Kısıtlama ve Sokağa Çıkma Yasağı Geldi!
Sistem : TurkaSoft.Com News v7.0