Loading...
Bekleyin...
Loading...


Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Müdürlüğü Yol Durumu


Türkiye'de yol durumu sayfasından anlık olarak trafik yoğunluğu takibi yapabilir, trafiğin durumunu gözlemleyebilir ve hazırlıklı olarak yola çıkabilirsiniz.


Yol Durumu BülteniKorkuteli-Antalya yolunun 32-36.km.leri arasında heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle 33-35.km.leri arasında ulaşım Korkuteli-Antalya istikametinde iki yönlü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniBursa-Eskişehir yolunun 39.km.sinde bulunan Mezit Tünelinde bakım çalışmaları nedeniyle tünel trafiğe kapatılarak ulaşım Eskişehir-Bursa istikametinden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniBornova-Turgutlu yolunun 4.km.sinde (Belkahve Mevkii) yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniAnkara Çevre Otoyolunun Pozantı Kavşağı-Konya Kavşağı arasında Ankara-Niğde Otoyoluna bağlantı kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle İstanbul istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım Samsun istikametinden iki yönlü ve kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniTEM Otoyolunun Gebze OSB Kavşağı-Gebze Kavşağı arasındaki Gebze Mevkiinde 2500 metrelik kesimde araç üstgeçidi orta ayak imalatı yapım çalışması nedeniyle her iki istikamette sol şeritler trafiğe kapatılarak ulaşım iki yönde iki şerit olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniAnkara-Konya yolunun 33-35.km.leri arasında Baltalin Köprülü Kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım servis yollarından sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniAdapazarı-Düzce yolunun 15-16.km.leri arasında Kuzey Marmara Otoyolu kapsamında köprü yapım çalışması nedeniyle İstanbul yönünde sağ şerit trafiğe kapatılmıştır.


Yol Durumu BülteniTrabzon-Rize yolunun 7.km.sinde (Yalıncak Mahallesi Kilpa Mevkii) yaya üst geçidi yapım çalışması nedeniyle her iki yönde ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniTEM Otoyolunun Basın Ekspres Yolunda Çobançeşme Kavşağından Mahmutbey Batı Kavşağına gidiş istikametinde üstyapı onarım ve yenileme çalışmaları nedeniyle çalışma yapılan istikamet trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikamet veya alternatif güzergâhlara yönlendirilmektedir.


Yol Durumu BülteniKayseri-Sivas yolunun 19-21.km.leri arasında köprülü kavşak yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
     


Bu Habere Tepki Ver


Advert

Etiketler:  #Yol Durumu #İstanbul Yol Durumu #Ankara Yol Durumu #İzmir Yol Durumu #Bursa Yol Durumu #Adana Yol Durumu #Bodrum Yol Durumu

Sponsor
Advert
Sponsor Bağlantı
Okuyucu Yorumları
Diğer Yorumları Gör
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan 724HaberAl.Com sorumlu tutulamaz.


  Diğer Haberler
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ahmet Nur Çebi Koronavirüsü Yendi...
Ahmet Nur Çebi Koronavirüsü Yendi...
Valör ne demek? 100 gram altın alımı valör süresi nedir? BDDK açıkladı!
Valör ne demek? 100 gram altın alımı valör süresi nedir? BDDK açıkladı!
Avrupa Konseyi'nden skandal 'Türkiye' açıklaması!
Avrupa Konseyi'nden skandal 'Türkiye' açıklaması!
Sistem : TurkaSoft.Com News v7.0