Sponsor
724HaberAl.Com - Haberimiz Var, Haberiniz Olsun! Reklamları
Bekleyin...
Loading...


Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Müdürlüğü Yol Durumu


Türkiye'de yol durumu sayfasından anlık olarak trafik yoğunluğu takibi yapabilir, trafiğin durumunu gözlemleyebilir ve hazırlıklı olarak yola çıkabilirsiniz.


Yol Durumu BülteniSelim-Sarıkamış-Karakurt yolunun 28-30.km leri arasındaki yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniMuğla-Denizli yolunun 10-11.km.leri arasında heyelan ıslah çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniSivrihisar-Polatlı yolunun 25.km.sinde üst yapı onarım çalışması nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden tek şeritten sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniTEM Otoyolunun Mahmutbey Batı Kavşağı-Hadımköy Kavşağı 0-3.km.leri arasında üstyapı yenileme çalışmaları nedeniyle Edirne istikametinde her gün 22:00-06:00 saatleri arasında yol trafiğe kapatıldığından,ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniYunak-Akşehir yolunun 40-56.km.leri arasında yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniBeşikdüzü-Trabzon yolu km:39-41 arası (Akçaabat Şehir Geçişi) ile 55 km. de (Liman kavşağı mevki) yapılmakta olan trafik güvenliği sistemleri altyapı çalışması nedeniyle bölünmüş yolun her iki yönünde 06.08.2020-13.08.2020 tarihleri arası, 07:00-22:00 saatleri arasında ulaşım tek şeritten kontrollü olarak sağlanacaktır.


Yol Durumu BülteniKırşehir-Mucur-Kayseri yolunun 89-94.km.leri arasında yol yapımı ve Üstyapı çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniAnkara Çevre Otoyolu'nun Kıbrısköyü Kavşağı-Samsun Yolu kavşağı 2-3.km.leri arasında üstyapı onarım çalışmaları nedeniyle Kıbrısköyü istikameti trafiğe kapatıldığından ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniGebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Gemlik Serbest Bölge Kavşağı-Çağlayan Kavşağı 7-8.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle İstanbul istikametinde ulaşım 2 şeritten kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniAnkara-Kırıkkale yolunun 20-22.km.leri arasında üstyapı çalışmaları nedeniyle Ankara yönü trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.
     


Bu Habere Tepki Ver


Advert

Etiketler:  #Yol Durumu #İstanbul Yol Durumu #Ankara Yol Durumu #İzmir Yol Durumu #Bursa Yol Durumu #Adana Yol Durumu #Bodrum Yol Durumu

Sponsor
Advert
Sponsor Bağlantı
Okuyucu Yorumları
Diğer Yorumları Gör
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan 724HaberAl.Com sorumlu tutulamaz.


  Diğer Haberler
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Ayasofya kararı sonrası çılgına döndüler! İlk tepki Rus Ortodoks Kilisesi'nden geldi
Ayasofya kararı sonrası çılgına döndüler! İlk tepki Rus Ortodoks Kilisesi'nden geldi
Son dakika: Ayasofya kararı sonrası ilk tepkiler!
Son dakika: Ayasofya kararı sonrası ilk tepkiler!
Ülkeler peş peşe açıklıyor! Koronavirüs salgınında kabus gerçek oldu
Ülkeler peş peşe açıklıyor! Koronavirüs salgınında kabus gerçek oldu
Sistem : TurkaSoft.Com News v7.0