Loading...
Bekleyin...
Loading...


Türkiye Cumhuriyeti Karayolları Müdürlüğü Yol Durumu


Türkiye'de yol durumu sayfasından anlık olarak trafik yoğunluğu takibi yapabilir, trafiğin durumunu gözlemleyebilir ve hazırlıklı olarak yola çıkabilirsiniz.


Yol Durumu BülteniTAG Otoyolunun Düziçi Kavşağı-Bahçe Kavşağı 2-4.km.leri arasında köprü genleşme derz yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniSalihli-Alaşehir yolunun 22.km.sinde TEİAŞ'ın yapacağı enerji iletim hattı çekim çalışmaları nedeniyle05-06.03.2021 tarihlerinde 08:00-18:00 saatleri arasında yol kısa süreli aralıklarla trafiğe kapatılacaktır.


Yol Durumu BülteniAnkara-Bala-Karakeçili yolunun 34-36.km.leri arasında sanat yapısı (Bala Altgeçidi) yapım çalışmaları nedeniyle Ankara-Bala-Karakeçili istikameti trafiğe kapatılarak ulaşım diğer istikametten iki yönlü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniGaziantep-Kilis yolunun 8-12.km.leri arasında Kalyoncu Üniversitesi Mevkiinde köprülü kavşak yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniAdana-Ceyhan yolunun 36-38.km.leri arasında menfez yenileme çalışmaları nedeniyle ulaşım bölünmüş yolun bir bölümünden iki yönlü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniKırşehir-Hacıbektaş-Nevşehir yolunun 8-12.km.leri arasında köprülü kavşak ve yol yapım çalışmaları nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniZigana Geçidi-Torul-Gümüşhane Bayburt yolunun 34-39.km.leri arasında yol yapım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniGebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Gemlik Serbest Bölge Kavşağı-Gemlik Kavşağı arasında yol yapım çalışması nedeniyle İstanbul istikametinde ulaşım 2 şeritten sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniAnadolu Otoyolunun Kahramankazan Kavşağı-Ankara Kavşağı 3-5.km.leri arasında bağlantı kavşağı yapım çalışmaları nedeniyle her iki istikamette sağ şerit trafiğe kapatılarak ulaşım diğer şeritlerden kontrollü olarak sağlanmaktadır.


Yol Durumu BülteniGebze-Orhangazi-İzmir Otoyolunun Bursa Batı Kavşağı-Karacabey Kavşağı 34-39.km.leri arasında her iki istikamette bakım-onarım çalışması nedeniyle ulaşım kontrollü olarak sağlanmaktadır.
     


Bu Habere Tepki Ver


Advert

Etiketler:  #Yol Durumu #İstanbul Yol Durumu #Ankara Yol Durumu #İzmir Yol Durumu #Bursa Yol Durumu #Adana Yol Durumu #Bodrum Yol Durumu

Sponsor
Advert
Sponsor Bağlantı
Okuyucu Yorumları
Diğer Yorumları Gör
Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. Yazılanlardan 724HaberAl.Com sorumlu tutulamaz.


  Diğer Haberler
loading...
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİRX
Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan son dakika: Şubat sonunda başlayacak
Milli Eğitim Bakanı Selçuk'tan son dakika: Şubat sonunda başlayacak
Dolar 7 Liranın Altına İndi!
Dolar 7 Liranın Altına İndi!
Masumlar Apartmanı Farah Zeynep Abdullah'tan korkutucu hastalık açıklaması! Diziden gidiyor mu?
Masumlar Apartmanı Farah Zeynep Abdullah'tan korkutucu hastalık açıklaması! Diziden gidiyor mu?
Sistem : TurkaSoft.Com News v7.0